Evinize Romantik Dokunuşlar

Evinize Romantik Dokunuşlar

Gotik romantizm olarak da adlandırılabilecek Romantic Attic temasında gotik, barok, teatral, feminen ve vintage esintiler hakim. İngiliz tarzının etkisini görmek mümkün. Desenlerde peyzaj görüntüler, stilize çiçekler, kuşlar, tüyler, resimli kara kalem desenler, foto grafik baskılar dikkat çekerken; baskılarda komik ve ilginç desenler içeren grafikler yer alıyor.

50’li ve 70’li Yılların Etkisi

Genç ve renkli bir tema olan Geometrical Manifesto’da, 50’li ve 70’li yılların etkisi hissediliyor. Geometrik, grafik, kübik yapıların öne çıktığı temada rafine ve kentli bir görünüm söz konusu. Kareler ve çizgilerin ön planda olduğu, Geometrical Manifesto tipo grafik uygulamalar içeriyor.

Sofistike ve Rafine

Neo-klasik ve geleceğin kentli yorumu olarak öne çıkan Dandy Select; art-deco, modern geometrik ve maskülen bir görünüme sahip. Kaliteli malzeme ve şık detaylar ile kentli, stil sahibi, sofistike ve rafine bir çizgi ile öne çıkan Dandy Select’te ana efekt İtalyan erkek giyim kuşakları olan tüvit, flanel, pamuk saten kullanılıyor. Bu arada erkek gardırop etkisi göze çarpan ilk nokta halini dahi alabiliyor.

Doğaya Saygı

Yaz sezonunun Belles des Champs temasının devamı havasında yaratılan Riverside teması nehir veya göl sahilinde huzur içinde romantik bir yaşam vaat ediyor. Organik; suya, yeşile, çevreye saygılı bir tema olarak öne çıkan Riverside; doğaya saygılı kentlilerin taze, modern görünümlü yaşam stilini destekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir