Modern Aynalar

Modern aynaların, mükemmel ev dekorlarını oluşturabilmek yönünden birer tasarım araçları haline geldiğini hepimiz bilmekteyiz. Ve hal böyle olmuşken modern ayna tasarımlarına değinmeden edemeyeceğiz. Salonlarınızı süsleyecek olan, duvarınızı duvar olmaktan çıkaran ve müthiş bir görünüm sunan modern tip dekorasyon aynalarını her iç mimarın kullandığına da dikkat çekmek isterim. Söz gelimi küçük bir banyonun, geniş bir psikoloji oluşturması için, modern bir ayna şart gibi gözüküyor. Evinizin dekorasyonuna bir vurgu yapmak istiyorsanız eğer, aşağıdaki ayna modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

“Modern Aynalar” için 2 yanıt

  1. Derya VATANSEVER avatarı
    Derya VATANSEVER

    Yaklaşık 2 hafta önce ev dekoru için ayna ararken. blackwhitehome.com sitesini buldum burdaki ayna modelleri gerçekten hoşuma gitti,oldukça modern modeller var ve çoğu modeli diğer satıcılarda yok.Kesinlikle Duvar aynası ile ilgileniyorsanız tavsiye ediyorum.

  2. Dilek avatarı
    Dilek

    Son zamanlarda oldukça genişleyen dekoratif ayna seçenekleri arasında, sadece sizde olmasını isteyeceğiniz farklı modeller için Mirror Fabbrica adresini önerebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir