Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Ev Dekorasyonu » Merdivenli Ev Örnekleri

Merdivenli Ev Örnekleri

Evinizin tek katlı olmadığı durumlar olabilir ve evinizde merdiven olması gerekebilir. Bu durumu da dekorasyon harikası bir şekle dönüştürmeniz mümkün. Ev aldınız ya da önceden de bir eviniz vardı. Bir gün bakınca farklılık istediğinizi görüyorsunuz ve dekorasyona başlıyorsunuz, aklınıza gelen her yeri tamamladınız; fakat yine de bir şeyler eksik diyorsunuz. İşte o an gözünüze merdivenleriniz takılır. Merdiven seçeneklerini araştırıp evinize uygun olanı bulabilirsiniz.

Merdivenlerin yapıldığı maddeler; ahşap, granit, mermer, cam. Bu malzemelerden size ve evinize uygun olanı seçerek çok şık, hoş, kullanışlı, tasarım harikası, yaratıcılıkta son noktaya gelinmeye çalışılmış merdiven modelleri bulmanız kuvvetli ihtimaldir.
Merdiven tasarımı için kendi düşüncelerinize önem verin; çünkü seçenek çok fazla. Evinizde asansör varsa ve işin eğlenceli olmasını istiyorsanız seçenekler daha da artmaktadır. Örnek olarak birkaç seçenekten bahsetmeye çalışalım.

Sadece ahşap bloklar şeklinde yapılan merdivenler var ve dengede duramıyorsanız, yürümek zor gelir diyorsanız bunu tercih etmemenizde fayda var. Normal olarak bir merdiven düşünün, birde o normal olan merdivenin şeklinin değiştiğinin düşünün dikdörtgen olan merdiven üçgen şekil almış. Eviniz 2 katlı fakat yer sıkıntısı çekiyorsanız merdivenlerinizi çekmece şeklinde alabilirsiniz. Evinizde çocuklar gibi şen olmak ister misiniz? Cevabınız ‘’Evet’’ ise, o zaman şu öneriyi dikkate alınız. Çıkarken dik bir merdiven, inerken yanındaki kaydıraktan inmeniz mümkün. Eve parkı getirebileceğiniz ve çok eğlenceli bir seçenek. Yukarıda bahsetmeye çalıştık ve sizin için uygun iyi olacağına inandığınız merdiven çeşidiyle evinizi süslemek, dekore etmek kendi tercihiniz.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.