Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Ev Dekorasyonu » Ev Dekorasyonu, Kapı Özellikleri

Ev Dekorasyonu, Kapı Özellikleri

Farklı kapılar ile evinizin havasını değiştirin. Kapılar evinizin giriş durağıdır. Bir misafir, hatta sizin bile evinize girerken ki günlük modunuzu belirleyebilecek, aynı zamanda güvenliğinizi tek başına üstlenebilecek tek dekor unsurumuz olarak sayılabilir. Günümüzde dekorasyon zevklerinin çeşitliliği bu sayede meydana gelebilmektedir.

Ülkemizde her yıl yaklaşık olarak 7 milyon kapı çeşidi üretilmektedir. Bunlardan bazıları; Amerikan kapı, Amerikan panel kapı, pres kapı, ahşap kapı, ahşap kaplama kapı, camlı kapı, çelik kapı, PVC kapı, otomatik kapılardır. Her çeşit ağaç, özellikle de sarı çam, beyaz çam, sedir, ladin ve kestane ağaçlarından yapılan ahşap kapılar ile evinize farklı bir hava katabilir, üzerine ahşap görünümü verilmiş masif ahşap kaplama ağaçlar ile tercihinizi bir başka yönde kullanabilirsiniz.

Bunun yanında şehir yaşantısının getirdiği güvenlik ihtiyacının sağlanmasını da birlikte getiren şık görünümlü Amerikan panel kapılar tam da istediğiniz kapı modeli olabilir, ev dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Bana kalırsa güvenli bir çelik kapı için KALE KİLİT mekanizması kullanılmış kaliteli bir çelik kapı kullanılmasında büyük fayda vardır.

  2. Evi gösteren kapıdır inanın ki, kapıları buzlu cam ve parlak ahşap kapılar ile değiştirdiğimizde görüntü tam dekoratif oldu.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.