Dekoratif Bir Ev Düşüncesi

Ev dekorasyonu oldukça zahmetli ve zor bir uğraştır. Dekore edilen evin, içinde yaşayanlara uygun olması tabii ki en önemli unsurlardandır. Keyif dolu bir ev atmosferi, ortaya konulan dekorasyon ile hakim olabilir. Bayanların genellikle ilgisini çeken ev dekorasyonu, sizin de ilginizi çekmiş olabilir. Modern veya klasik çizgilere sahip, renk renk aksesuarlar ile tamamlanan bir ev görkemli bir sunum yapabilir.

Ev dekorasyonunda, odaların birbiriyle uyumu oldukça öneme sahiptir. Siz isterseniz, tamamen birbirinden farklı odalar yaratabilirsiniz. Bunu yaparken, doğanın sunduğu renkleri duvarlarınızda görebilir, sadelik ve şıklığı ev eşyalarınızda yakalayabilirsiniz. Gösterişten ve karmaşadan uzak durup, sadeliği ön plana çıkartan bir evde olmanın tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca salon veya yatak odanızda yer alabilecek bitkiler ve doğal taşlar, huzuru yakalamanız için yanı başınızda konumlandırılabilir.

Dekorasyonun diğer bir önemli unsuru, mobilya seçimidir. Evin her köşesinde kullanılabilen mobilyalar, doğru seçimler ile geniş kullanım alanları sunabilir. Yeni nesil, fonksiyonel mobilyaları seçerek dar alanlarda da geniş kullanım alanları elde etmek mümkün. Modern çizgilere sahip ürünler ile mobilya dekorasyonun keyifli anlarına tanık olun. Dekorasyonda tercih edilen renklerden bahsedelim. Mutfaklarda kullanılan kırmızı, beyaz, yeşil veya siyah renk tonlarında ki mutfak dolapları sezonun tercih edilen ürünleri arasında. Salonlarda yine kırmızı renk tonunu görmek mümkün. Tabii ki salonun tamamında değil, belirli bölümlerde…

Salonlarda, yatak odalarında: kiremit rengi , gri tonları da revaçta olan renkler arasında. Yaz aylarına girdik, sıcakların artması ile birlikte yaz geceleri keyif dolu anlar yaşatabilir. Bahçe, teras ve balkonlarda kullanılacak bahçe mobilyaları, yaz gecelerinde misafirleriniz ile hoş vakitler geçirmenizi sağlayabilir. Ev dekorasyonunuzu değiştirmek istiyor ama, bütçeniz ve bilginiz buna yetmiyorsa; hafta içleri Kanal D ekranlarında, saat 14.30’da yayınlanan Evim Şahane programına başvurabilirsiniz. Şanslı aileler arasında yer alarak, evinizin baştan yaratılmasına tanık olun. Şimdi evim şahane başvuru formunu doldurun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir