Boyner Evde ‘den Şehirli Işıltılar

Boyner Evde | Dekorasyon Koleksiyonları

Dünya dekorasyon trendlerini Türkiye’ye özgün çizgilerle buluşturan Boyner Evde, en büyük ilhamını doğadan alıyor. Zengin renk tonları ve dokularıyla doğayı evlere taşıyan Boyner Evde ‘nin tasarımlarında, farklı kültürlerin etnik çizgileri de dikkat çekiyor.

Boyner Evde | Dekorasyon Koleksiyonları

Sezonun şehirli ve modern temasında kırmızı, mor, antrasit ve mavi tonları kullanılıyor. Şehrin dinamizminden ilham alan soyut imgeler ve modern desenlerin hayat bulduğu tasarımlar Boyner Evde yelpazesinde yer alıyor.

Boyner Evde | Dekorasyon Koleksiyonları

bulduğu temada dağınık, iç içe geçmiş desenler ve gümüş pırıltısının zerafeti kırmızı tonları ile ısınıyor. Parlak kadife ve ipek kumaşların kullanıldığı dokumalar, temaya sofistike bir görünüm veriyor. Karakteristik sonbahar havasını evlere taşıyan diğer temada ise kahve, karamel, yeşil ve koyu bej tonları görülüyor. Sonbahar renkleri evleri ısıtırken, rustik, eskitilmiş yüzeylerin, mat kadifelerin doğal görünümü, altın detaylarla zenginleşiyor.

Boyner Evde | Dekorasyon Koleksiyonları

Ahşap işçiliği detaylarının sıkça kullanıldığı koleksiyonla sonbahar mevsimi evlere taşınırken yaprak desenleri, doğal öğeler ve malzemeler de bu renk dünyasını destekleyecek nitelikte kullanılıyor. Metropol insanının günlük ihtiyaçlarından ve şehir hayatının şekillendirdiği zevklerden esinlenilerek hazırlanan Boyner Evde Koleksiyonları; sofra ürünlerinden yastıklara, dekoratif objelerden aksesuarlara, banyo setlerinden nevresim ve havlulara kadar bir evin her ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler sunuyor. Boyner Evde geniş ürün yelpazesi ile her evi küçük dokunuşlarla bambaşka bir görünüme büründürüyor.

“Boyner Evde ‘den Şehirli Işıltılar” için bir yanıt

  1. Gül Emin avatarı
    Gül Emin

    Ben 67 yaşında bir emekliyim, iyiki Boyner Ailesi var demokrasiye inanan, insan sevgis ile dolu insanlar iyiyki varsınız yaptığınız işler de çok başarılı iyiyki varsınız ben engelliyim sizin ürettiklerinizi katalaoglarınızdan takip ediyorum, sizin şahsınızda sabancı ailesine ve komili ailesinide çok ama çok seviyorum. Selamlar bilgisayarı da çok zor kullanıyorum. İstanbul’da Göztepe’de oturuyorum. Yalnız sizin o eski Beymen markanız ile üretilen o eski kaliteyi bulamıyorum ne dersiniz? Herşey güzel, nice başarılara . . .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir