Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Eski Tarz Ev Dekorasyonuna Örnek

Eski Tarz Ev Dekorasyonuna Örnek

Eskilerin klasik ev dekorasyon anlayışı üzerinde ahşap ve taş buluşması olduğu bir gerçek. Söz gelimi 30 yıl öncesi mobilya modelleri, dekorasyon ürün ve aksesuar objeleri hangi özelliklerde ise evin dekoru o yönde süslenir ve güzelleşmesi için uğraşılırdı. Mesela henüz gizli led aydınlatma olmadığından, kullanılamazdı. Duvar sticker grafik uygulamaları da günümüz kadar modern ve renk renk görseller ile duvarlarımızı süsleyemez.

Klasik tarz dekor için ilk akla gelen ahşap ve türleri, evin neredeyse her alanında kullanılmakta ve böylece evler mobilya dükkanlarını andırmaktaydı. Ahşap yanı sıra kullanılan taşlar ile dekoratif aksesuar uygulamaları gözler önünde, çeşitli hayvan figürü taş süslemeleri mobilyalar üzerinde yerini alırdı. Şimdilerde ise bu tür kalabalık bir anlayıştan uzak, daha sade ve geniş alan bırakıcı dekorasyon fikirleri izleniyor. Mimarlar olsun, ev sahipleri olsun dekoratif düzenlemeleri anında güncel ürün ve aksesuarları kullanmayı yeğliyor. Bu da demek oluyor ki günümüz fikir ve gelişmiş ürünlerin doğrultusunda, daha göz alıcı ve modern dekorasyon nitelikleri taşıyan mekanları elde edebiliyoruz.

Beyaz, kırmızı ya da turuncu renkler daha çok gözümüze çarpan renkler olmaktaydı. Aşağıda sizlere örnek olarak sunduğumuz eski tarz dekorasyon için yorumlarınızı yazmaktan çekinmeyin. Aklınızda gezinen tüm açıklamaları belirtebilirsiniz.

Eski Tarz Ev Dekorasyonuna Örnek

Eski Tarz Ev Dekorasyonuna Örnek

Eski Tarz Ev Dekorasyonuna Örnek

Eski Tarz Ev Dekorasyonuna Örnek

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.