Canlanan Duvarların Sırrı | Duvar Sticker

Evinizin dekorasyonunu mu değiştirmek istiyorsunuz?

Artık klasik görünümlerden sıkıldım mı diyorsunuz? Yeni nefes istiyor ve nefesin size iyi geleceğini mi düşünüyorsunuz? İşte tüm bu sorulara ve isteklere yanıt niteliğinde olay “Duvar Sticker” larıdır. Duvar stickerları sayesinde evinizde çok farklı alemler yaratabilir ve o alemlerden güzelce tat alabilirsiniz.

Düşününüz şu günden sonra evinize stickerlar sayesinde çiçekler açabilir, kuşlar uçabilir, kediler dolaşıyormuş gibi olabilir, evinize deniz manzarasını getirebilirsiniz, kapılarınızı sarmaşıklarla donatabilirsiniz, en sevdiğiniz resimleri duvarınızda görebilir ve hayatınıza renk katabilirsiniz. 2012 yılına özel olarak, birbirinden farklı ve bir o kadar da anlam yüklü duvar sticker çeşitleri bulunduğunuz mekanın havasını canlandırıyor.

Stickerlar sadece banyoyu ya da herhangi bir yeri (kalıplaşmış inançlar dışında) dekore edebilirsiniz. Stickerların sadece yapıştırıcı resimler olması dışında da kullanışlılık katılmış ve askı olarak bile kullanılmaya başlanmış stickerlar üretilmeye başlanmıştır.
Stickerlar sayesinde çocuklarınız da hayal dünyasında yaşattıkları kahramanlarla buluşabilme imkanına sahip olmaktadırlar.
Stickerlara ev ve dekorasyon malzemeleri satan her yerde ulaşabilmeniz mümkündür.

Sticker almak için mağazaya gidip alabilirisiniz; fakat bu konuda özen göstermeniz gereken konular duvarınıza uygun rengi seçebilmek, desenin uyumuna özen göstermek ve duvar ölçülerinizi önceden belirlemektir. Duvar stickerları seçerken eğer söylenilen noktalara dikkat etmezseniz, sizi yansıtmayan bir seçim yapmış olursunuz. Sizi yansıtmayan seçim de sizi mutlu edemez. Mutlu olmazsanız da evde geçirdiğiniz zaman size eziyet gibi gelebilir. Tüm bu nedenlerden ötürü seçimler yapılırken dikkat edilmeli ve gerçekten istiyorsanız evinizi stickerlarla dekore edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir