Dekorasyonda Duvar Kağıtları ;

DEKORASYONDA DUVAR KAĞITLARI :


Sanatsal ve el sanatları kullanılarak, kişinin çevresel faktörleri göz önünde tutabilmesi ile çok çeşitli duvar kağıtları deseni oluşturmak mümkün. Eskimiş, geçmiş tarihe bakıldığında evlerin duvar kağıdı kullanılarak daha da süslü ve otantik durduklarına, resimlerinden de olsa şahit olmaktayız. Geçmiş tarihlerde dekore amaçlı, oldukça yaygın olarak kullanılan duvar kağıtları, günümüzde yerini saten yada plastik gibi boyalara bırakmış gibi de görünse, hala kullanılmaktadır. Duvar sıva alçısı ile sıvandıktan sonra, üzerine titiz ve dikkatli bir şekilde duvar kağıtarı yapıştırıldı. Lakin günümüz duvar kağıtları, saten alçı gibi oluşumların üzerine de yapıştırılabiliyor.

Evinizin atmosferini bir anda eline alabiliyor, duvar kağıtları. Herşeyden önce görmek istediğiniz ve hayalini kurduğunuz bir desen yada manzaranın, evinizde duvar kağıdı olarak kullanılmasına günümüz teknolojileri büyük imkanlar sağlayabiliyor.
Büyük ve saygın mobilya-dekorasyon şirketlerinde yer alan, duvar kağıtları koleksiyon/katalog gibi arşivlerine göz atmadan, kesinlikle evinizin duvar boyası uygulamasını gerçekleştirmeyiniz. İnceleyerek ve odanızda hayal ederek ilgili desenlere göz atmanızı tavsiye etmekteyiz. Romo, Zoffany, Osbourne & Little, Nina Campbell, Graham Brown ve Arlen gibi markaların duvar kağıtlarından seçkilerle oluşturulan bu koleksiyon gerçekten büyülüyor. bu koleksiyonu gördükten sonra duvarların ne kadar büyük oyun alanları olduğunu yeniden fark edeceksiniz. Bu zengin ve çok özel dekorasyon duvar kapıtları koleksiyonu, yapabilecekleriniz için size ilham verecek.

“Dekorasyonda Duvar Kağıtları ;” için 2 yanıt

  1. pelin avatarı
    pelin

    çok guzel fikirler

  2. admin avatarı
    admin

    Teşekkürler, Pelin hanım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir