Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Duvarları Boş Bırakmamalı

Duvarları Boş Bırakmamalı

Duvar Dekorasyon Teknikleri

Yalnızca eşyaların yığın halde olduğu ve göründüğü bir oda düşünün. Pek tad vermeyecektir. Nedeniyse duvarlar dekorasyon çemberine katılmamıştır. Bir oda duvarları düşünülmeden dekore edilmeye çalışılıyor ise, her ne kadar uygun eşya ve renk seçimi yapılmış olsa dahi, eksik kalacaktır.

Duvar sticker, tablo, portre ve çeşitli süsleme tekniklerinden yoksun boş duvarlar ile odalarınızın dekorasyona doygun olduğunu ziyaretçilerinize hissettirebilirsiniz. Son zamanlarda duvar dekorasyon trendleri arasında yerini almış, oldukça güzel bir uygulama mevcut. Birkaç fayans üzerine işlenmiş, cam boyası kullanılarak yapılan çeşitli desen ve grafikler.

Bahsi geçen fayansları ise duvara alçı ile hizalı bir şekilde yapıştırabiliyorsunuz. Odanızın dekorasyon özelliklerinin yanlızca zemin ve tabandan ibaret olmadığını, duvarlarınızın gövdelerini kullanarak da yansıtabilirsiniz.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.