Gülen Boya – POLİSAN

POLİSAN

1945 ‘den günümüze . . .

Bir işi ne kadar süre yaptığınızdan çok, ne kadar istikrarlı olduğunuzunda önemi büyük. Gülen Boya, POLİSAN ‘da 66 senedir boya sektöründe çeşitli marka ve kuruluşları ile faaliyetlerini sürdürerek boya markaları arasındaki varlığını ilelebet devam ettirmiştir. Gülen Boya kardeş şirketleri Poliport, Polisan Kimya, Şark Mensucat ve Polisan Yapı olarak yolunda güçlü bir şekilde, emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.

Polisan ‘ın sloganı ” Dünyayı daha keyifli, renkli ve huzurlu yaşanır kılmak “, şirket vizyonu için oldukça yakışır ve kendini anlatan bir slogan olması ile dikkatlerimizden kaçmıyor. Bir boya firması / markası ürünleri ile ihtiyaç içindeki tüketicisine daha geniş renk diyagramlarını ve daha estetik, fonksiyonel alternatifleri sunmalı ise Gülen Boya bahsi geçen seçenekler ile dolu bir kurumsal.

Boya pazarındaki geniş ürün gamı ile iyi bildiğimiz Gülen Boya / POLİSAN Ağaoğlu Ataşehir My World binalarından İstinye Park Evleri, Uludağ Beceren Otel ‘den yine Ataşehir ‘de bulunan Kentplus Sitelerine kadar uzanan referanslar ile dolu.

Gülen Boya ‘nın hizmet yelpazesinde ise iç ve dış cephe, tavan boyaları, metal üzeri yağlı boya, mobilya ahşap, astar ve macun, ısı yalıtım sistemi ve tutkal bulunmakta.

Gülen Boya – POLİSAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir