Diş Kliniği Dekorasyonu

Diş Kliniği Dekorasyonu

 

Diş Kliniği Dekorasyonu

Sağlık adına hizmet veren kurum ve kuruluşlar bize kalırsa daha da dikkat etmeli, iç dekorasyon uygulamalarına. Tasarım, dizayn, düzen, hijyen, kurumsal duruş ve disiplin şık bir dekorasyon anlayışı ile mümkün. Özel muayenehane olarak hizmet sunan işletme sahipleri için, günümüz mobilya, dekorasyon ve modern tasarım uygulamaları ile uygun çözümler getirilmekte.

Mobilya dekorasyon fikirleri sunan sitenizin konusu, diş kliniği dekorasyonu için çeşitli düşünceler içeriyor.

Nereden Başlanmalı ?

Kliniği ziyaret edecek hastaların içeri girmeye başlamasından itibaren diş kliniği dekorasyonu düşünülebilir. Size bizden güzel bir tavsiye dış kapınızın yanına ya da güzel ve görünecek bir alanına logonuzu kabartmalı ve şık biçimde yerleştirin. Gelen ziyaretçilerin kliniğiniz hakkındaki düşünceleri o andan itibaren başlayacaktır. Ayrıca güvenlik kamerası sisteminizi de aksatmayın iç ortam (dome) tipi bir kamera ile güvenlikle birlikte görünüm şıklığını da yakalamış olacaksınız. Mekanınız uygun, mümkünse otomatik kapı tercih edilmelidir. Bu arada otomatik kapı cam kısmı gülen yüz temaları ve kendi reklamınız ile şık bir şekilde tasarlanabilir.

Sanırım sonrasında sekreterya yani danışma ve bekleme salonu alanları gelmekte. Alan genişliği ve yüksekliği ne derece bilinmez lakin siz kendi alan özellikleriniz için uygun mobilya ve oturma gruplarını tercih edebilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz birkaç husus yer alıyor. Ölçüler, renkler ve dizayn özellikleri şeklinde sıralanabilir.

Diş Kliniği Dekorasyonu

Bekleme salonu için hafif (lounge) bir müzik hastanızın beklerken gerginliğini alacak ve ortamı dinlendirecektir. Müzik kısmını geçtikten sonra hastanızın sıcak ve soğuk su, priz, kablosuz internet, lavabo / wc ihtiyaçlarına da mekana yaraşır cevaplar verilebilmeli. Kliniğe küçük çocuklarında geleceğini düşünecek olduğumuzda, onlar için ayrı bir oyun odası / alanı düşünebilirsiniz.

Beyaz, bir diş hekiminin ya da çalışanı için vazgeçilmez bir halini almıştır. Bilinçaltı, daima beyaz için çalışıyor olabilir. Saf ve hijyeni anımsatan, melek kadar temiz olmaya simgeler bir bakıma.

Günümüz bilgisayar teknolojisi içinde artık hekimlerin yardımına dijital aletlerin geldiğini sıklıkla görebiliyoruz. Daha teknolojik bir bilişim havası katmak adına duvar süslemelerini bu şekilde düşünebilirsiniz.

Hasta ile mülakat edeceğiniz odanın da dekorasyon düzenlemesi önemli yer alıyor. Eşya ve aksesuar kalabalığına yerinde şık ve modern durmadığı müddetçe yer vermenizi önermiyoruz. Ne kadar geniş ve ferah alan olursa, hastaya o kadar huzur verecektir. Eşya kalabalığının önüne geçilmeli. Hoş ve dekoratif aksesuarlara yer verilebilir. Anlamlı objelerin başımızın üstünde yeri olduğunu söyleyebiliriz.

Kendi diş kliniğinizi oluşturmak üzereyken umuyoruz ki yazımızdan fayda sağlar, kendi düşünce ve yorumlarınızı yazının altında belirtirsiniz. Size şimdiden iyi çalışmalar.

Diş Kliniği Dekorasyonu Diş Kliniği Dekorasyonu Diş Kliniği Dekorasyonu Diş Kliniği Dekorasyonu Diş Kliniği Dekorasyonu Diş Kliniği Dekorasyonu Diş Kliniği Dekorasyonu Diş Kliniği Dekorasyonu

 

“Diş Kliniği Dekorasyonu” için bir yanıt

  1. Kadir Uçar avatarı
    Kadir Uçar

    Diş muayenesi devir aldım ve biraz dekore etmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir