Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Dış Cephe » Kompozit Levha Kaplama

Kompozit Levha Kaplama

KOMPOZİT LEVHA KAPLAMA

Genel Özellikler:Kompozi levha, sosyal yaşantımızın mekansal sınırlayıcısı mimari yapıların tasarımında kullanılan, estetik, şık görünümlü, pürüzsüz, çağdaş bir yapı malzemesidir. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan kompozit levha, renk çeşidi ve bütünlüğü, hava etkilerine dayanımı, kolay şekil verilebilirliği, hafif ve ısı ses tutucu özelliği sayesinde diğer yapı malzemlerine oranla daha geniş açıklıklarda rahatça kullanılabilmektedir. Düşük maliyetle yüksek verim avantajı, kompozit levha kaplamaları vazgeçilmez kılmaktadır.

Bileşenler: Kompozit levha standart olarak et kalınlığı 0,5 mm olan iki alüminyum levha ve bu iki levha arasında 3 mm polietilen (ldpe) den oluşmaktadır. Ayrıca değişik uygulama alanları, kullanım yeri farklılığına ve farklı taleplere göre toplam 4 mm yerine 2,5 mm ile 6 mm kalınlıklarda üretim yapılabilmektedir.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.