Granit Seramik Cephe Kaplaması

Alışveriş merkezi, otel, iş merkezi, hastane, eğitim kurumları, toplu konut projeleri sağır yüzey dış cephe kaplamalarında porselen karolar kullanılabilir. 30×60 cm ve 60×120 cm ebatlarda üretimi yapılabilmektedir. Çok çeşitli renk ve doku seçeneği bulunur. Porselen karolar dış cephelerde alüminyum alt konstrüksiyon üzerine gizli, klipsli veya konstrüksiyona yapıştırma sistem olarak uygulanabilmektedirler.

L braketler, düşey taşıyıcı T profiller, yatay taşıyıcı askı profilleri, klipsler ve bağlantı elemanları sisteme ait alt konstrüksiyonlardır. İstanbul’da bir çok yapı şirketleri ile bu tarz bir cephe oluşturabilirsiniz. Tuna Yapı Cephe Sistemlerinin, granit seramik cephe kaplamalarında izlediği yolu adım adım şu şekilde sıralayabiliriz.

  • 1- Şantiyede alınan optik röleveye göre porselen karo yerleşim projesi standart detaylar doğrultusunda çizilir.
  • 2- Hazırlanan projeye uygun olarak cephe düzlemine braketler sabitlenir.
  • 3- Düşey taşıyıcı alüminyum T profiller cephe düzleminin yaklaşık 8-15 cm önünde cıvata ve somun ile braketler üzerine sabitlenir.
  • 4- Projeye uygun olarak ebatlanmış porselen karoların alt konstrüksiyon tipine göre T profiller üzerine montajı tamamlanır.

Granit seramik cephe kaplamalarına ait görselleri inceleyerek, ne kadar şık ve dış ortama kattıkları o değişik, güzel  havayı görebilirsiniz.

“Granit Seramik Cephe Kaplaması” için bir yanıt

  1. Luchini avatarı
    Luchini

    Çok iyi arkadaşlar sanırım ithal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir