Dekorasyon Önerileri

Dekorasyonda kullanacağınız renkler, evinizin çok daha canlı, sıcak ve şık görünmesini sağlayabilir. Sizler için bu çeşitli dekorasyon önerileri ile küçük değişiklikler yaparak, evinizdeki büyük farklara imza atabilirsiniz.

Taze ve canlandırıcı bir etki yaratmak için: Mavi ve beyaz; yaşam alanlarınıza mutluluk katar, sakinlik verir. Limon sarısı ve canlı bir yeşili de ekleyerek evinizde ferah ve modern bir ortam yaratabilirsiniz.

Aksesuarlarla fark yaratın: Mekanınız beyaz ve bej hakimiyetinde olsa bile kullanacağınız mavi, kırmızı, pembe veya yeşil aksesuarlar ve mobilyalarla evinizin görünümünü tamamen değiştirebilirsiniz.

Banyonuzu değiştirin: Romantik renklerde bir çerçeveye sahip ayna ve sıcak renklerde banyo aksesuarları ile mütevazi banyonuza çekicilik katabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir nokta da banyonuzda beyaz seramikten ve soğuk objelerden kesinlikle uzak durmak.

Beyaza renkli dokunun: Duvarlarda beyaz ve tonlarının hakim olduğu bir odada; koyu renk bir halı ve renkli mobilyalar kullanarak mekanı canlandırabilir, elegan ve sıcak bir stil yakalayabilirsiniz.

İddialı olun: Tek bir duvarı iddialı bir renge boyamak, odaksal bir nokta ve sansasyonel bir etki yaratmak için en etkili yoldur.

Dekorasyon Önerileri
Dekorasyon Önerileri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir