Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Filli Boya Capaver Cam Tekstili

Filli Boya Capaver Cam Tekstili

Filli Boya Capaver Cam Tekstili

Filli Boya; Capaver Cam Tekstili Duvar Kaplama Sisteminde yanına alarak Türkiye adına farklı bir dekorasyon niteliği kazanılması ve restore çabalarımıza üstün çözüm olanakları getiriyor. Duvarımızın yüzeysel temizliği ve düzlüğü yerinde ise, Capaver Cam Tekstili Duvar Kaplama Sistemi farklı ve şık desen alternatifleri ile duvarlarda nacizane bir yüzey ve estetik bir görüntü oluşturuyor.

Capaver Cam Tekstili Duvar Kaplama Sistemini oluşturan astar,yapıştırıcı madde ve boya birbirleri arasında uyumluluk göstermekte, imari fizik olarak da iyi sonuçlar doğurmaktadır. Genellikle restoran, otel, sinema salonları, sergi ve müzeler gibi toplumsal mekanlarda ev ve iş yerlerinin duvarlarına Capaver Cam Tekstili oldukça şık ve estetik görünümler katıyor.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.