Vitra Küvet ve Pisuvar Modelleri

Vitra Küvet ve Pisuvar Modelleri

Evet benzersiz olan dünya gezegenimiz , yaşamı mümkün kılan doğal kaynaklara sahip. Yani suya sahip. Lakin bu kaynaklar sonsuz değil. Dünya nüfusunun artmasıyla bizlerde bu doğal kaynakları korumanın ve sorumluluğu ile hareket etmeliyiz.

Blue Life; Vitra, artema, Vitra Therm’den oluşan tüm Eczacıbaşı Yapı ürünleri Grubu markalarının üretim felsefesidir.. Gelişen teknoloji sayesinde artık az su, az enerji harcayan ürünler artık bilinçli tüketiciler tarafından tercih edilmekde. Bizlerde bu ürünleri sizlere sunma çabası içerisindeyiz. Şimdi bu ürünler hakkında hep beraber bilgi sahibi olalım, evini yeniden dekore eden, evlenen yeni çiftlere yeniliklere açık olan herkese gelsin bu bilgiler o halde..

Blue Life Ürünler:

Dünyanın en az su harcayan klozeti:

2,5/ 4 lt klozet  Dünyadaki ilk LGA onaylı 2,5/ 4 lt yıkama yapabilen klozet ile % 60 ‘ a varan su tasarrufu gerçekleşiyor.Ve böylelikle düşünün  kullanılan her 250 klozet ile 1 yılda 3 olimpik havuz kadar su tasarrufu…

Sıçratmayan pisuvar:

Sıçratmayan yüzey ve sensörlü yıkama teknolojisi sayesinde pisuvarlarda gereksiz su tüketimi engelleniyor, daha az su ve deterjanla temizlik sağlanıyor.

Daha az su ve kullanan lavabo ve küvet:

MOD lavabo, 6 cm derinliğindeki tasarım sayesinde hem daha az kaynak kullanarak üretiliyor hem de kullanıcısının tükettiği su miktarını azaltıyor.
Water Jewels koleksiyonunda bulunan küvet, sektör standart olan 38- 44 cm arasında değişen iç yüksekliği 30 cm ‘ye düşürerek daha az su tüketilmesini sağlıyor . 42 cm dış yüksekliğiyle ise özellikle yaşlı ve bedensel engelli kullanıcıların giriş ve çıkışlarını kolaylaştırıyor.

Su harcamadan hijyen sağlayan pisuvar:

Susuz pisuvar içindeki özel kartuşu sayesinde hiç su harcamıyor. Kanalizasyon sistemindeki kötü kokuların banyo ortamına dağılmasını engelleyerek hem hijyen sağlıyor hem de koku önleyici özelliğiyle banyoda konforu artırıyor. Vitra pisuvar modelleri, ile banyonuzun köşesini tutuyor.

 

“Vitra Küvet ve Pisuvar Modelleri” için bir yanıt

  1. alibozkurt avatarı
    alibozkurt

    vitranın su sıçratmayan pisuarlarının hangi modelleri piyasada satılmaktadır iletirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir