Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Banyo » Koçtaş ‘tan Flat Banyo Dolapları

Koçtaş ‘tan Flat Banyo Dolapları

Koçtaş Banyo Dolapları

Koçtaş Flat Banyo Dolapları ( Beyaz )

Koçtaş banyolarınızı değiştirmeniz için, sizlere fırsatlar üzerine fırsatlar sunmayı sürdürüyor. Mdf lam gövde ve üzeri lake kapak olan koçtaş banyo dolapları, seramik tezgahları ile fazlasıyla ilgi çekiyor.

Koçtaş Flat banyo dolapları, krom özelliğindeki kulpları ve aydınlatmasındaki spot ışıkları içeriğinde. Ayrıca batarya ve aksesuarları için de, extra ücret ödemeniz gerektiğini de sizlere buradan belirtmek isteriz.

Koçtaş beyaz renkli Flat banyo dolaplarının üst modül ölçüleri ;

 • Yüksekliği: 75 cm
 • Genişliği: 100 cm
 • Derinlik: 50 cm

Alt modül ise ;

 • Yükseklik: 80 cm ( ayakları ve seramik lavabosu içinde )
 • Derinlik: 31 cm

Bu arada konumuzu bitirmeden, Koçtaş Flat Beyaz Renkli Banyo Dolapları için size en yakın Koçtaş Mağazalarından ürün stok bilgilerini de sormanızda fayda var.

2 Yorum

 1. Selam arakadaşlar, ben geçen sene banyo dolabı yaptırdım ve çok memnunum. Kalitesi mükemmel tam istediğim gibi en ufak sorunda yardımcı oluyorlar gayet memnunum size adresini verim dilerseniz bakabilirsiniz. Öyle markalı pahalı yerlere gitmnize gerek yok kalite önemli. CRESTA BANYO MOBLYASI CRESTA BATHROOM FURNITURE
  fiyat uygun kalite müklemmel tercih edebilirsiniz modellerde gayet moderndir.

 2. Koçtaş Flat Banyo Dolapları ( Beyaz )
  Mümkünse biri bana bunun fiyatını yazabilir mi ?

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.