Kelebek Mobilya Banyo Modelleri

Ülkemizde olsun yada olmasın mobilya markalarının birçoğu mutfak ve banyo mobilya modelleri olarak da ön planda hareket etmekte. Banyo mobilyası denildiğinde akıllara ilk gelecek olan ise banyo dolapları. Nemli, ıslak bir mekanda mobilya barındırmak yada o mobilyanın üretimini ele almak kolay iş olmasa gerek.

Kelebek banyo kavramını daha modern bir dil ile bizlere sunmuş. Kelebek banyo modelleriyse Verna banyo, Glossy banyo, Verona banyo modellerinden ibaret.

Kelebek Verna Banyo Modeli

18mm E1 kalite mdf üzeri, ithal yüksek parlaklıkta pvc ( termal polimerik laminant ) kaplı yüzey malzemesidir. Yüzey renkleri olarak bordo, kahve, cappuccino, vanilya, siyah ve beyaz.

Kelebek Verna Banyo Modeli

Kelebek Glossy Banyo Modeli

18mm E1 kalite mdf üzeri, ithal yüksek parlaklıkta üretim tekniği ile üretilmiş lake yüzey malzemesidir. Renkleri arasında ise elma yeşili rengi yer almaktadır.

Kelebek Glossy Banyo Modeli

Kelebek Verona Banyo Modeli

18mm E1 kalite yonga levha üzeri 3B teknoloji ürünü smartlam yüzeyi, üst ve alt yatay kenarları Matrix pvc kaplı, dikey kenarları R3 postlu mat yüzey malzeme niteliğindedir. Renkleri olarak da naturel kakao, naturel meşe ve naturel beyaz yer almakta.

Kelebek Verona Banyo Modeli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir