Güral Vitrifiye

Güral Vitrifiye

Sizin için, Anadolu’nun kültürel mirasını ustalarından devralarak onurla taşıyan Güral Vitrifiye, bu sorumlulukla bütün dünya kültürlerine ulaşmaktadır. Bu süreçte aktif bir tavırla değişimi takip eden değil, yönlendiren bir dünya şirketi profili çizmektedir. Sizinle “Hayalinizdeki Banyolar”da buluşmak dileğiyle…

Güral Vitrifiye

Dünyamızın içinde bulunduğu ekolojik sorunların karşısında olmak için, doğadan aldığımız emaneti aynı saflıkta ve güzellikte sizlere sunuyoruz. Bu amaçla çalışıyoruz, yaşatmak için üretiyoruz, ilkesini ön planda tutarak “Yaşayan Nesiler Olsun” diyoruz.

Güral Vitrifiye

Sürekli değişen ve gelişen trendleri yakından takip ederek, yaratıcı tasarımları, doğru pazarlama stratejileri, başarılı AR-GE çalışmaları ve müşteri memnuniyetini garantileyen bir şirket profili ile hayatımıza devam ediyoruz. Güral vitrifiye markası TSE, ISO 9001 ve dünyanın önde gelen kalite güvence sistemlerini bünyesinde bulundurarak kendisini tescillemektedir.

Güral Vitrifiye
Güral Vitrifiye
Güral Vitrifiye

Güral Vitrifiye Adres ve Telefon Bilgileri :

SAHİBİ : HERİŞ SERAMİK ve TURİZM SAN. A.Ş.
YERLEŞİM YERİ : Atatürk Bulvarı 43100 Kütahya / TÜRKİYE
E-POSTA : info@guralvitrifiye.com.tr
TELEFON : + 90 274 225 03 00
FAKS : + 90 274 225 07 29
TİCARET SİCİL NO : 1645

“Güral Vitrifiye” için bir yanıt

  1. mustafa çelik avatarı
    mustafa çelik

    Yaklaşık 2 hafta önce Afyon Hasel İnşaattan bir wc taşı aldım. Dizaynı değişik ve hoştu tp06hlt00 çevre yıkamalı hela taşı modeli ama ne varki ayak hizasında olan ön ve arka tarafların çukur olması gerektiğini, yüksek olduğunu ,çıkur yerlerinde yüksek olması gerektiğini taktırdıktan sonra farkettim.sorun şukii musluktan gelen sular ayaklığa kadar geliyor acaba defolu ürünmü yada kalıbımı ters koydular diye düşündüm. Satın aldığım mağazayla Hasel İnşaat 0272 2139606 telefonla Nedim Bey ile görüştüm. O modelin bu şekilde olduğunu bildirdiler. Bununla ilgili üretiminizi tekrar gözden geçirmesinizi tavsiye ediyorum. Ergonomik yapısı bana hoş gelmedi, taşıda taktırmış oldum. En iyisi klasik taşlardan al bildiğin yoldan şaşmamak lazım diye düşündüm. Hoşcakalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir