Geberit Lavabo Bataryaları

Tezgaha monte edilebilen lavabo bataryaları

Lavabo tezgahına monte edilebilen, teknik olarak gelişmiş iki tip batarya arasındaki temel fark tasarımlarındadır. Her ikiside bütün uygulamalardaki çalışmasında dirençli ve yüksek seviyede işletme güvenliği sağlar. Su tasarrufu ve özel yıkama programları da dahil çok değişik işletme programları vardır.

Başka bir artısı, boruların içinde suyun durgun beklemesine engel olan uzun süreli kullanılmadığında otomatik olarak akıtan sıhhi işletme programıdır. Elektrik enerjisi ile çalışan modellerin yanında, uzun ömürlü pillerle çalışan modeller de mevcuttur.

Duvara monte edilebilen lavabo bataryaları

HyTronic87 ve 88 elektronik duvara monte edilebilen bataryalar basit fakat bütünün de farklı tasarımı ile ikna edicidir. Montajı kolay (plug & play) ve Hansa Varox ankastre vana grubu, Mepla-Fix bağlantısı ve GIS, Duofix montaj sistemleri ile de uyumludur. Diğer batarya tipleri gibi, çeşitli fonksiyonlara sahip ihtiyacınıza göre güvenilir işletme sağlayan ve bağımsız ayarlanabilen modelleri de mevcuttur.

Her iki model arasındaki tek fark çıkış ağızlarının uzunluğudur. Lavabonun boyutlarına göre, kısa ağızlı modeli (HyTronic87) veya uzun ağızlı modeli (HyTronic88) seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir