Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Banyo » Duşakabin Seçimi

Duşakabin Seçimi

Duşakabin Modelleri

Banyo duşakabin modelleri seçiminde öncelikle, duşakabin camları ile ilgili açıklamalar beklenmelidir. Cam özelliği olarak, temperli cam niteliği taşımalıdır. Duşakabin kenar profillerinde ise yani taşıyıcı profillerin eloksal kaplamalı olup, kesinlikle boyalı olmamalıdır. Duşakabin tekerlek sistemlerine değinilecek olunursa, çelik malzemenin kullanılması ile üretilmiş rulman / tekerlek kullanılmış olmasına özen gösterilmelidir.

Duşakabin Modelleri

Duşakabin kenarlarında ve alt kısımlarında meydana gelebilecek su taşmalarının, sızıntılarının engellenmesi ve bununda daimi uzun ömürlü olmasına çok dikkat edilmelidir. Bunun sağlanması için ise anti bakteriyel silikon malzemesi kullanılmalıdır.

Duşakabin ray sisteminin yani kayar sistemin daha randımanlı, hareketli çalışması için rulman ve profil arasındaki aşınmayı / kasıntıyı gidermek için vazelin kullanılmalıdır. Vazelin maddesi ise suya karşı dayanıklıdır. İz yapmaz. Bu şekilde yağlama özelliği getirir. Senede bir kez duşakabinde rulmanların geçtiği profil içerisine periyodik olarak alt ve üst kısımlara sürülmesi tarafımızca tavsiye edilir.

Duşakabin fiyatları ile ele alınacak olursa sayın okurlarımız;

250TL ‘ den başlayan fiyatlar ile banyo dekorasyon firmalarını gezebilirsiniz.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.