Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Banyo » Duş Perdesi Modelleri

Duş Perdesi Modelleri

Banyoların cıvıl cıvıl renkleri ile aksesuarlar kullanılmasının yanı sıra, rengarenk duş perdeleri de kullanılabilir. Banyonuzda camlı ya da camsız duşakabin olmayabilir. Yalnızca duş teknesi kullanıyor olabilirsiniz. Sizlere bu aşamada duş perdesi modelleri arasından hoşlanacağınız bir desen ile bezenmiş duş perdesi gerekecektir.

Banyonuzda küvet kullanabilirsiniz. Bu küvet iki duvar arasında ise boydan boya duş perdesi çekilebilir, çekilmelidir. Çok daha nezih ve düzenli duracaktır küvet yada tekneniz. Geniş bir banyonuz ve ortasında bir küvetinizde bulunabilir. Bu nedenle yerden destekli iskeletinin oluşturulması ile duş perdeleri bu tür mekanlar için de düşünülebilmekte.

Banyo duş perdelerinin kumaşı genellikle nayolun olup, borusu ve halkaları aracılığıyla ayakta kalır. Sonrasında duvara monte edilen aparatı ile duş perdesi borusunun da sabitlenmesi sağlanır.

Duş Perdesi Modelleri

Duş Perdesi Modelleri

Duş Perdesi Modelleri

Duş Perdesi Modelleri

Duş Perdesi Modelleri

Duş Perdesi Modelleri

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.