Banyoda İşe Yarar Bir Fikir

kucuk_banyo_cozum

Banyo, erkeğin ve kadının ortak kullanım alanı içinde olduğundan dolayı olacak ki zamanla bir karmaşaya mağruz kalabiliyor. Bayanların kendi kullandığı araçları, erkeklerin kendi özel araçları birbirine girebilir. Bu sayede banyonuz içinde şiddetli bir kaos meydana gelebilir.

Mimari dekoratif düşüncelere dikkat edecek olduğumuzda, yataydan çok dikey fikirler baş göstermekte. İllaki bu mekanın ölçü gibi özellikleri ile doğru orantılı olarak gelişir fakat dikey çözümler şu sıralar daha popüler. Sizler için resmini paylaştığımız ve banyonuz için akıllıca bir çözüm niteliğindeki uygulamayı tavsiye ediyoruz. Kurutma makinesi, fön, traş ya da düzleştirici gibi elektrikli aletleri muhafaza edebilirsiniz. Alt rafında ise şampuan için bir yer edinebilir ya da diğer temizlik eşyalarına yer verebilirsiniz.

Dikey, ince ve bir o kadar da fonksiyonel olarak işinize yarayacak olan bu sürgülü raf örneği harika görünüyor olabilir. Evinizde küçük yaramazlar var ise tehlikeli bir hal alabilir. Bu nedenle dolap çocuk kilitlerinden bir tane de bunun için alabilirsiniz.

Küçük Banyo Önerisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir