Banyo Menfezleri

Menfezlerin tanımına inecek olduğumuzda kısaca, açılır ve kapanabilir özellikte havalandırma bölmeleri olarak açıklanabilir. Süzgeç gibi telleri sayesinde ise haşere hayvanların banyo yada tuvaletinize girişlerini engellemekte. Menfezlerin imalatında kullanılan malzemeye dikkat ettiğimizde koku yapmaması ve kemirgen hayvanların zarar vermemesi açısından alüminyum olarak tercih edilmektedir. Ölçüsüne, ebatlarına göre hava kanatları yer alan banyo tuvalet menfezleri, köşesinde yada yan kısımlarında yer verilen kol yardımı ile istenildiği kadar aralanabilmekte.

Mekan içinde daima temiz hava sirkülasyonu sağlayan menfezler sayesinde banyolarınız buhardan, tuvaletleriniz ise kötü kokulardan kurtulabilmektedir. Tuvalet ve banyo menfezleri herhangi bir sararma, paslanma ve kolayca eskimiyor. Elektrostatik toz boya ile boyanarak fırınlanıyorlar. Menfez modelleri birbirinden farklı tasarımları, kullanım amaçları ve montajları olarak değişebilmekte.

Banyo Tuvalet Menfez Modelleri ve Fiyatları

Menfez modelleri olsun menfez fiyatları açısından olsun banyonuzun, tuvalet yada diğer mekanlarınızın ihtiyacı doğrultusunda bir seçim desteği almalısınız. İstanbul Esenler Menfez imalat, montaj ve satış firması olarak YAPRAK MENFEZ ‘den gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Banyo Tuvalet Menfez Modelleri ve Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir