Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Banyo » Modern Klozet Modelleri İle Banyo Dekoru

Modern Klozet Modelleri İle Banyo Dekoru

Modern Klozet Modelleri İle Banyo Dekoru

Bildiğiniz gibi banyo dekorasyonları kimi zaman gereksiz, kullanımı dahi olmayan eşyalar ile tamamlanmaya çalışılır. Halbuki durum, hiç de sandığınız gibi değildir. Çünkü banyolar ne kadar az aksesuar ve eşya ile donatılırsa, o kadar hijyenik ve refah gözükür. Bir banyonun vazgeçilmezi arasında bulunan, klozet için kullanım mecburiyeti vardır. Lakin daha rahat bir kullanıma yönelik olarak, klozet etrafı kesinlikle boş tutulmalıdır. Duşakabin, banyo dolabı ve raf gibi donanımların ise, banyolar için olmazsa olmazlar arasında olduğunu görüyoruz.

Klozet satın alırken görünümden ziyade, dayanıklı seramik ve krom kullanılmış aksesuarları olması dikkat edilecek bir husustur. Görünüm derken renk alternatifleri kullanılarak, banyonuzun renk teması ile uzlaştırılabilir. Yanlız şu bir gerçek ki siyah inci klozet modeli her banyo için uyumlu olacaktı, şüphesiz.

oldukça estetik bir şekil almış ve bunu banyonuza yansıtır

ince uzun, slim bir görüntüsü ile alan kaplamayacağı mesajı veriyor

siyah inci sahnede ve rafların kendisine uyumu ile daha da zengin

küpü andıran görüntüsü ile gayet dolgun bir dizayn

3 Yorum

  1. Merhaba fotoğraftaki siyah klozete nasıl ulaşabilirim ?

  2. İlgili görseli yapı marketleri ve diğer satış mağazalarında bulabilirsiniz. Sitemiz satış potansiyeli içermemektedir.

  3. İç hacmi oldukça geniş bir klozet arayışındayım. Yardımcı olabilecek var mıdır ?

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.