Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Banyo » Banyo Aksesuarları

Banyo Aksesuarları

Banyo Aksesuarları

Her banyo her aksesuarı kullanacak bir kaidemiz olmadığı gibi, işimize yaramayacak ve bize banyoda kolaylık getirmeyecek banyo aksesuarlarına yer verilmemeli banyolarda. Nedeni ise ortada banyolarınızın dar oluşu, aksesuar kalabalığı ve çocukların güvenliği şeklinde sıralanabilir. Sabunluktan havluluğa, klozet fırçasından tuvalet kağıdı tutucusuna kadar saydığımız banyo demirbaş aletleri sizlere kolaylık ve banyo dekorasyonu görünümünde hoş bir hava getirmekte.

Dikkat etmeniz gereken önemli bir diğer husus ise, cam banyo raflarının kırılabilir normal cam olarak kullanılmaması olacaktır. Son zamanlarda Temperli Cam olarak bilinenen, mukavemete oldukça dayanıklı ve kırıldığı zaman ise nohut taneleri şeklinde dağılan, zararsız, tehlikesiz cam çeşidini duymuşsunuzdur. Temperli Camlar 4-6-8-10 mili metre ‘ye kadar kalınlıklarla cam sektöründe bulunabiliyor. Size de tavsiyemiz, banyonuz için cam raf düşünüyorsanız Temperli Cam olarak kullanmanızdır. Avrupa ‘da binaların ve diğer yapıların tamamen Temperli Cam kullanılarak yapılandığını ve söylentilere göre ülkemizde de tüm camların yerini Temperli Cam standartları alacağının sinyallerini almaktayız.

Diğer bir yandan banyo aksesuarlarınızın genelini krom olarak seçecek olduğunuzda daimi, dayanıklı ve daha parlak bir malzeme kullandığınızı fark edeceksiniz.

Banyo Askılığı

Banyo Cam Raf Modeli

Pratik Duş Sabunluğu

Banyo Havluluk Askılığı

Banyo Havluluk Modeli

Banyo Sabunluk Aksesuarı

Banyo Sıvı Sabunluk Aksesuarları

Banyo Sıvı Sabunlukları

Banyo Sıvı Sabunluk

Banyo Klozet Fırçaları Aksesuarı

Banyo Tuvalet Kağıdı Tutucu

Banyo Köşe Sepeti Aksesuarı

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.