Banyo Aksesuarları

Banyo Aksesuarları

Her banyo her aksesuarı kullanacak bir kaidemiz olmadığı gibi, işimize yaramayacak ve bize banyoda kolaylık getirmeyecek banyo aksesuarlarına yer verilmemeli banyolarda. Nedeni ise ortada banyolarınızın dar oluşu, aksesuar kalabalığı ve çocukların güvenliği şeklinde sıralanabilir. Sabunluktan havluluğa, klozet fırçasından tuvalet kağıdı tutucusuna kadar saydığımız banyo demirbaş aletleri sizlere kolaylık ve banyo dekorasyonu görünümünde hoş bir hava getirmekte.

Dikkat etmeniz gereken önemli bir diğer husus ise, cam banyo raflarının kırılabilir normal cam olarak kullanılmaması olacaktır. Son zamanlarda Temperli Cam olarak bilinenen, mukavemete oldukça dayanıklı ve kırıldığı zaman ise nohut taneleri şeklinde dağılan, zararsız, tehlikesiz cam çeşidini duymuşsunuzdur. Temperli Camlar 4-6-8-10 mili metre ‘ye kadar kalınlıklarla cam sektöründe bulunabiliyor. Size de tavsiyemiz, banyonuz için cam raf düşünüyorsanız Temperli Cam olarak kullanmanızdır. Avrupa ‘da binaların ve diğer yapıların tamamen Temperli Cam kullanılarak yapılandığını ve söylentilere göre ülkemizde de tüm camların yerini Temperli Cam standartları alacağının sinyallerini almaktayız.

Diğer bir yandan banyo aksesuarlarınızın genelini krom olarak seçecek olduğunuzda daimi, dayanıklı ve daha parlak bir malzeme kullandığınızı fark edeceksiniz.

Banyo Askılığı
Banyo Cam Raf Modeli
Pratik Duş Sabunluğu
Banyo Havluluk Askılığı
Banyo Havluluk Modeli
Banyo Sabunluk Aksesuarı
Banyo Sıvı Sabunluk Aksesuarları
Banyo Sıvı Sabunlukları
Banyo Sıvı Sabunluk
Banyo Klozet Fırçaları Aksesuarı
Banyo Tuvalet Kağıdı Tutucu
Banyo Köşe Sepeti Aksesuarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir