Çevreye Duyarlı Batarya

Artema’dan çevreye karşı duyarlı bir tasarım daha!

Maksimum su ve enerji tasarrufu için Q-Line serisi. Günümüzde iyi bir tasarım, estetik görünmekle kalmamalı, aynı zamanda yenilikçi ve çevreye karşıda duyarlı olmalıdır. Artema batarya sizler için banyonuzda bu avantajı sağlıyor.

MAKSİMUM SU TASARRUFU

Q-Line’ın sağladığı su tasarrufunun sırrı, içinde bulunan ileri teknoloji özel seramik kartuşudur. Kartuş üzerindeki mil ayar sistemi, armatür maksimum seviyede açıldığında harcanabilecek su miktarına sınır getiriyor. Bu şekilde, %90’a varan su tasarrufu sağlıyor.

MAKSİMUM ENERJİ TASARRUFU

Q-Line, ısı ayarlı kartuşu sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor. Bu kartuş, istediğiniz maksimum su sıcaklığını sabitleyerek gereksiz enerji tüketimini engelliyor.

SU AKIŞ KONTROLÜ

Q-Line, hava ve suyu karıştıran özel debi kısıcılı perlatörü sayesinde yumuşak bir su akışı ve su tasarrufu sağlıyor. Lavabo bataryalarında bulunan hareketli perlatör ise ufak bir dokunuşla suya +/- 7° yön veriyor. Bu yüzden Q-Line serisi, küçük/büyük birçok lavabo ile uyumlu.

ÖZGÜRLÜK

Hayatta yaptığımız tüm seçimler karakterimizinbirer yansıması. Q-üne serisi ise; geniş hareketalanı isteyen, özgürlük meraklılarının seçimi.Yüksek ve uzun çıkış ucu sayesinde,mutfağınızda özgürce hareket etmenizi sağlarve size konfor sunar. 360° döner borusu suyunakış yönünü tamamen sizin seçiminize bırakır.

Bu ürünlerde tesisat ana girişine filtre takılması tavsiye edilir.Eczacıbaşı Yapı Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.’nin ürünler ve teknik detaylarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.Q-Line armatürleri için garanti süresi 5 yıldır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir