SETTE Bahçe Mobilyaları – Sandalye

İstanbul ‘un Anadolu Yakası ‘nda ev, bahçe ve ofis mobilyaları öncelikli hizmet veren bir firma Sette Home Garden Office. Sette Mobilya bünyesinden sizler için bahçe mobilyalarını ele almak üzere başlayabiliriz.

Genişçesine bir bahçeniz bulunuyor ise, tüm mobilyalarını Sette ‘den tamamlayabilmeniz mümkün. Aradığınız bahçe mobilyaları ve aksesuarları başta olmak üzere ihtiyaçlarınıza cevap alabilirsiniz. Son zamanların plastik bambu anlayışı gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Nedenine gelecek olduğumuzdaysa bambu ağacının zamanla özelliğini yitirebilmesi ve renk kaybı ile karşılaşıyoruz. Tabi illaki bambudan bahçe mobilyaları düzenlenecek gibi bir kural olmadığından, bambu görünümlü plastik bahçe masa ve sandalyeleri kullanabilmek mümkün.

Sette bahçe mobilyaları sandalyesi özelliklerini inceliyor ve devam ediyoruz. Sandalyenin gövdesinin alüminyum, alüminyumun ise elektrostatik boya ile boyalı olduğunu görüyoruz. Üzeri plastik rattan örgü, güneş ve sudan herhangi bir zarara uğramamakta. Tamamen dış mekan için tasarlanmış sandalye, üst üste konulabilir ve uzun ömürlüdür.

SETTE Bahçe Mobilyaları – Sandalye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir