Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Bahçe Balkon » Bahçe Mobilyalarınız İçin Koçtaş

Bahçe Mobilyalarınız İçin Koçtaş

Koçtaş evimizin ihtiyaçlarını karşıladığı gibi, bahçelerimiz için de gerekeni bünyesinde bulunduran kapsamlı bir yapı market. Koçtaş bahçe mobilyalarınızı, sizlere set halinde sunuyor. Okaliptus ağacı kullanılarak üretilmiş olan bahçe mobilyaları, sade ve estetik bir hava ile bahçenize yansıyacaktır.

Bu arada Okaliptüs ağacı diğer ağaçlardan farklı bir şekilde, günde yaklaşık 400 litre su harcıyormuş. Bataklıkları kurutmak için kullanılan odunsu bir bitki imiş. Bir kayın ağacı kuru ve sıcak bir havada 250 litre su kaybederken, bir ayçiçeği ise günde sadece 1litre su harcıyor. Orta alanda dikdörtgen bir sehpa, ebatları ise 123x70x43.5 cm’dir.

Katlanır sandalyelerden, yönetmen koltuklarına bir çok bahçe mobilyaları bu yaz da olduğu gibi koçtaş mağazalarında. Resimde gördüğünüz bahçe mobilyasında yer alan aksesuar ve kırlentler, fiyatın dışında lütfen unutmayın.

Toplam : 899.90 TL

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.