Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Bahçe Balkon » Bambu Bahçe Mobilyaları

Bambu Bahçe Mobilyaları

Bambu Bahce Mobilyalari

Gölgelik Özelliğinde, Dinlenmek ve Rahatlamak İçin

Evet sayın değerli Mobilya ve Dekorasyon okurları . . .

Görüldüğü ve yaşandığı  gibi yaz aylarından 2011 Mayıs ayı, rüzgarını ve ılık soğuklarını eksik etmeden sıcakları da getiriyor. Bu yaz özellikle öğle saatleri şiddetli nem ve bunaltıcı sıcakları da yanında getireceğinden, bahçelerimizi hazırlayalım.

Bahçe düzenlemelerinin pek zor ve uğraştırıcı olacağı söylenemez tabi ki… Nedeni ise oturacağınız bir yer hazırlığı ve diğer çevre bitki örtünüzü düzenlemekten geçtiğidir. Sizi ziyaret edenlerin -ne güzel düşünmüşsünüz, diyebilmelerini sağlamak için birkaç açık hava bahçesi dekorasyon fikirlerini ele alalım.

Her yıl değişerek ve gelişerek bambu satıcılarının dükkanlarında yer alan bambu takımlarına bir göz atın. Satın alın yada almayın, bunu yapın ve gerek ölçüleri ile gerekse de renk, desen gibi özelliklerini aklınızın bir kenarına not edin. Sonrasında ise bahçenizde düşünerek onay verdiğiniz bambu modeline bir yer açın. Mangal keyiflerinizi yaşayacağınız barbekü yakınlarında olması ise tarafımızca önerilir. Orjinal bambudan üretilmiş, metal aksamlarının paslanmaz özelliği taşıması ve ithal olmalarına dikkat ederek, satıcıları soru yağmuruna tutabilirsiniz. Sebep ortada ve açık. Bir bahçe tam anlamıyla / tamamen bambu malzemeli mobilyalar ile donatıldığında dekorasyonu kendiliğinden tamamlanmış ve bahçeye bahçeden çok açık hava odası atmosferi katmakta. Bambu bahçe mobilyaları oturma grubu, koltuk, kanepe, masa, sehpa, yemek masası takımları, yatak odası ve salıncak, diğer aksesuarları bulunan oldukça geniş kapsamlı ana üründür. Bahçenizde kullandığınız çeşmenin kaplaması dahi bambu ile mümkündür.

Bambularınızın bahçede, doğaya açık ve bir o kadar da tehlikeleri ile karşı karşıya olduğunu hesaplayın. Satıcınıza böceklerden, kurt / kurtçuk ve mantarlaşmadan ötürü ne kadar dayanıklı olabilecekleri konusunda bilgi isteyin ve garantinizi önce ağızdan isteyin. Minderleri ile uyumlu olmasına ise, bahçe dekorasyonunuza ne kadar önem veriyorsanız dikkat etmelisiniz. 2011 yılının değişen dekorasyon tasarımlarındaki renk diyagramlarını, bünyesinde barındırmalı.

Oldukça Şık 4 Kişilik ve Masası Bulunan Estetik Bambu Oturma Grubu

Muazzam Bir Bambu Mobilyaları Oturma Grubu Daha

Kalın ve Kaba Bambulu Bahçe Oturma Grubu

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.