Eyeleds Işıklandırma Sistemleri

Büyüleyici ışıklandırma sistemleri Eyeleds ışıklandırma sistemleri, zemin ışıklandırma, aydınlatma sistemleridir. Bu sayede laminant parkeler, ahşap mobilyalarınız, mozaik duvar ya da zeminler, mermer, fayans ve halılarınız üzerinde ışıklandırma sistemi uygulaması yapılabilir.

Söz gelimiz bahçenizin yürüyüş alanını bu şekilde eyeleds ışıklandırma, aydınlatma sistemi kullanarak işaretlemiş olacaksınız. Bahçenizin ilgili yolunu kullanan insanların, bir nevi şerit şeklinde göreceklerinden hiç şüpheniz olmasın. Yat içlerinde ve ya dışlarında, bu şekilde bir işaretleyici olarak kullanılmasının önemi, dikkat etme açısından önem taşımaktadır. Ayrıca ülkemiz liman ve sahillerinde son yıllarda, eyeleds ışıklandırma, aydınlatma sistemlerinin gittikçe yaygınlaştığına da dikkat çekmekteyiz.

Örneğin, yat içerisinde kullanılan eyeleds ışıklandırma ve aydınlatma teknolojisi, estetik, büyülü bir ortam oluşmasına mahal verebilmektedir. Kullanıcı bu şansı yakından yakalayadabilmektedir. Eyeleds yer, zemin aydınlatma sistemleri teknolojisinin, güvenilir ve iktisadi birde yanı vardır. Güvenilir derken kastımız, 220v/AC çarpıcı güç yerine, daha az bir enerji ve daha düşük bir gerilim ile yani bu voltaj seviyeside 12v/Dc’dır, kullanım olanağı sağlar.

Yuvarlak ya da dikdörtgen bir şekilde sunulan bu teknoloji, suya ve toza dayanıklı bir şekilde kurulmakta ve üretilmektedir. Yerden yaklaşık 6.5mm bir derinlik oluşturularak, gerekli bağlantı tesisatı, kablolama işçiliklerinin ardından, zemine montaj edilmektedirler.

35  °C gibi düşük bir sıcaklık ile reaksiyon sağlayan bu teknoloji için alınabilecek tüm önlemler düşünülmüş. 285 kg ağırlığında bir yük ile baskı uygulandığında bile, ne kadar sağlam ve dayanıklı bir teknoloji olduğunu görebilmekteyiz. Üzerinde yürürken korkmamıza ve her an bir zarar görebilir, düşüncesinden kurtulabilirsiniz. Çünkü üzerinde bir kamyon ile gezintide dahi bulunabilirsiniz.

Bu şekilde bir standart sağlayan ve bu şekilde bir üretim ile hazırlanan, Eyeleds Zemin Aydınlatma Teknolojisi 100.000 saat gibi bir aydınlatma ömrüne sahiptir. Ortalama 11.5 yıl kullanılmasına eşit düşmektedir. Yapılan aydınlama testlerinde, Eyeleds Teknolojisinin 3 sene boyunca daimi yanık bir şekilde bırakılmıştır. Sonuçta ise güçlü ve parlak ışığının hala devam ettiğine şahit olunmuştur. Yani berrak aydınlatma özelliğini hala yitirmediği, görülmüştür.

Montajının kolaylığı, çevreyi düşünen ve zararı bulunmayan yanı, enerji tüketimindeki asgariyeti ile Eyeleds aydınlatma dekorasyonuna büyük değer katacaktır.

Dış yapısındaki metal  paslanmaz çelik olup, çelik yüzeyinde sarı mat kaplama modelleri ile satışı yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir