Pazartesi , 23 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Aydınlatma » Taşlı Avize Modelleri

Taşlı Avize Modelleri

Aydınlatmalar arasında taş işlemeli, taşlı avizelerin yeri bir başkadır. Zenginliği, gösterişi, şıklık ve modern bir dekorasyon anlayışına işaret eder. Özellikle klasik ahşap mobilyaların ve klasik oturma gruplarının üzerinde, taşlı avize modellerinin duruşu etkileyicidir.

Salon aydınlatmalarının taşlı avizeler ile göz aldığını, ışığın elmas cam taşlara vurdukça bir başka ışıldamasına tanık olabilirsiniz. Özellikle taşlı avizeler satın alınırken, taşların kalite sınıfına ve taşın cinsine özen göstermelisiniz. Mobilya dekorasyon fikirleri sitesi olarak sizlere tavsiye edebileceğimiz, 1. sınıf Asfor Kristal taşlardır. Avizenizin gövdesinin paslanmaz çelikten üretilmiş olması, genel olarak dayanıklılığı ise dikkat etmeniz gereken öncelikli durumlar arasındadır.

Taşlı avizeleri beyaz ya da sedef renkli, farklı dizaynlar ile üretilmiş olanları tüketici tarafından tercih edilenler arasında. Odanızın ya da salonunuzun, genişlik ve yükseklik özelliklerine uygun taşlı avize tercihi de yapılabilir.

Son yıllarda Çin ülkesi tarafından daha ucuza mal edilen, kaliteden yoksun avizelerin yaygınlaşmakta olduğunu görüyoruz. Bizlerin tavsiyesi Çin malı avizelerden uzak durmanız olacaktır. Çünkü elektrik kaçağı riski yaşanması, en kötü ihtimaldir. Onun dışında kısa zamanda 3.sınıf taşlarının zamanla dökülmesi, paslanmalar v.s yaşayabilirsiniz.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.