Philips Led Işıklar

Philips Led Aydınlatma

Günümüzde, LED enerji tasarruflu lambalar, enkandesan lambalara göre yüksek kaliteli tasarruflu bir alternatif sunmaktadır. Gelecekte, LED teknolojisi dünyanızı benzeri görülmemiş aydınlatma olanaklarına açacak.

Tasarruflu bir çözüm size benzersiz bir rahatlık sunar. Philips LED aydınlatmaya geçtiğinizde, kalite, verim veya seçimden ödün vermeden enerji tasarrufunun keyfini çıkarmaya başlarsınız.

Güvenilir kalite

Diğer markaların aksine biz, LED lambası performansı ile ilgili sözümüzü tutuyoruz. Ambalajda belirttiğimiz ışık çıkışı, kullanım ömrü ve enkandesan lambalara eşdeğer watt değerine güvenebilirsiniz.

Philips Led Aydınlatmaları

Akla yatkın yatırım

En yeşil aydınlatma seçeneği olan Philips LED lambaları, 18 ay kadar kısa bir sürede masrafını çıkaracak kadar elektrik tasarrufu sağlar. LED lambalar 25 yıla kadar dayanır; bu nedenle diğer lambalara kıyasla çok daha seyrek değiştirirsiniz. Yıllarca dayanacak bir yatırımdır.

Tehlikeli madde içermez

LED lambalar kesinlikle zararlı madde içermez; bu nedenle her oda için güvenlidir.

Philips Led Aydınlatma

Sıradaki evrim: OLED’ler

OLED’ler (Organik Işık Yayan Diyot) LED’ler gibi çalışır ancak, organik yarı iletken malzeme kullanırlar. Ultra ince panellere yerleşik olan OLED’ler, sizinle etkileşime girebilen yayınık ışık yayar.

Karanlık bir odaya girdiğinizi ve teknoloji harikası avizenin yumuşak bir aydınlatma ile karşılık verdiğini düşünün. Bir masa lambasının altında elinizi salladığınızı ve karşılık olarak lambanın aydınlandığını veya kısıldığını hayal edin.

www.philips.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir