Hafele ‘den Loox LED Aydınlatmalar

LED Aydınlatma

Gerek mekan ve gerekse mobilya iç yada dış aydınlatmalarında, çığır açacak şıklık. Hafele bünyesine yeni girmiş bir marka Loox Aydınlatma Sistemleri. Enerji tasarrufunda LED spotlar ışıklı cam raflar, esnek LED bantlar, hareket sensörlü dolap içleri ve altları için çözümler getiren Loox, daha göz alıcı ve estetik şıklığı mekanlarınıza taşıyor.

Led Aydınlatma Sistemleri

Ofisinizi yada mağazalarınızın aydınlatmalarında, konut içi ve mobilya genel aydınlatma sistemlerinize kadar uzanmakta olan geniş bir ürün alternatifi içinde. Biliyoruz ki günümüzün enerji sarfiyatında düşüş sağlayan ve çok da tutulan LED aydınlatmaları hayli yaygınlaşmakta. Hafele de kablo gerektirmeyen, sensör kontrollerinde ve düşük akımlarla adaptör yolu ile enerjisini sağlayarak çalışan bu LED aydınlatma sistemi ile özellikle mobilya sektöründe yerini almış bile.

Led Aydınlatma Sistemleri

Dolaplarınızın içinde, giyinme odalarında, raf altı aydınlatma gereksinimi içindeki tüm yaşam alanlarınızı daha net ve şıklık içinde görebilmenizi ve gösterebilmenizi olanak sağlıyor.

Led Aydınlatma Sistemleri

Neredeyse %90 ‘a ulaşan enerji tasarrufları ile düşük enerji tüketimleri ile çalışmalarından ötürü LED aydınlatmalar bilhassa tercih nedeni. LED aydınlatma sistemleri ‘nin özellikleri sıralamakla da bitmiyor ki bunların dışında, çevre dostu, 50.000 saat kullanım ömrü, maaliyeti düşürüyor olması ve daha net bir görünüm elde etmeniz gibi özellikler de var.

Led Aydınlatma Sistemleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir