Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Aydınlatma » Elektrik Anahtarları ve Hijyen

Elektrik Anahtarları ve Hijyen

Her Mekana Hijyen Dolu Anahtarlar Geliyor

Ev ve iş yerlerinde ortak kullanım aracı olarak özellikle aydınlatma açma / kapama işlemleri için kullanılan elektrik anahtarları zamanla mikrop taşır ve hijyen sağlanmalıdır. Yetişkinlerde bu tür mikroplara karşı bağışıklık sistemi fazlası ise gelişmiştir. Lakin çocukların bağışıklık sistemi güçsüz, karşı koyamayacak kadar zayıftır.

Elektrik Anahtarları ve Hijyen | Viko Karre Serisi

Viko elektrik anahtarları üreticisi Karre Antikbakteriyel niteliğini taşıyan anahtar serisiyle mikropları engelleme fırsatı sunuyor, bizlere. Viko Karre Serisi elektrik anahtarlarının inorganik nano gümüş iyonları ile aktif bir biçimde antibakteriyel özellik kazanmaktadır. Okulların, iş yerlerinin, hastahane ve diğer devlet kurumlarının, alışveriş merkezleri gibi toplu, ortak kullanım alanlarında Vikko Karre Serisine kesinlikle ihtiyacın olduğunu görüyoruz. Sağlıklı olabilmek parmak uçlarındaki hijyen seviyesi ile mümkün iken, el ve tırnak temizliğine her insanın kuralına göre uymadığı gözle görülmekte.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.