Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Aydınlatma » Gizli Aydınlatmalı Basamaklar

Gizli Aydınlatmalı Basamaklar

Gizli Aydınlatmalı Merdiven

Merdivenleri ile dublex bir daire, aydınlatma kullanılarak daha estetik gözükebilir. Bu nedenle özellikle dublex dairelerin merdiven basamakları için, gizli aydınlatma iyi bir fikir olacaktır. Tabi konumuzda dublex daire merdivenleri için gizli aydınlatma önermiş olsak dahi, sizler merdivenin kullanıldığı tüm mekanlarınız için düşünebilirsiniz.

Merdiven Aydınlatma

Yaz mevsiminin şu girdiğimiz ilk günlerinde, ziyaret edeceğiniz yazlık evleriniz için iyi bir aydınlatma dekorasyonu getirebilirsiniz. Led lambalar ile gerçekleştirilen ve aydınlatma dekorasyonunu vurgulayan led aydınlatma sistemleri, gittikçe yaygınlaşmakta. Her nerede / hangi mekan içinde kullanılır ise, daha modern ve estetik bir hava getiriyor, led aydınlatmalar…

Şöyle bir baktığımızda elektronik teknolojisinin, bir hayli hızlı geliştiğini farkediyoruz. Birinin geldiğini gören lambaların kendiliğinden yanması, güneş enerji ile kendi elektriğini kendi bünyesinde biriktiren kolaylıklar şu an içimizde. Bu gibi kolaylıklar tamamen bizler için. Fotosel teknolojisi ile merdiven basamaklarınız arasına gizlenmiş ledler, sizi gördüğünde harekete duyarlı fotoseller sizin yerinize aydınlatmasını devreye alacaktır. Hem pratik hem de ekonomik faydaları ile bizlere dönen tüm bu imkanları, sonuna kadar kullanmamız gerektiğini düşünenlerdeniz.

Merdiven Aydınlatmaları

Merdiven Basamakları Gizli Aydınlatma Dekorasyonu

4 Yorum

  1. Son fotoğraftaki sistemi uygulamak istiyoruz. Malzemeyi nereden temin edebiliriz ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

  2. 0212 291 81 30 | 0538 682 40 96 Murat KIRAL
    http://www.ledronics.com adresinden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. İyi günler Volkan Bey, iyi çalışmalar.

  3. Harika led aydınlatmalı merdiven örnekleri paylaşmışsınız. Fiyatlar konusunda bilgisi olan var mı ? Söz gelimi 13 basamaklı bir merdiven için bu şekilde bir ışıklandırma kaç liraya maal olabilir ?

  4. Bu konuda bir çalışma yapıyorum evimde, bittiğinde proje sunabilirim. Yorumları takip edin, lütfen.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.