Çarşamba , 29 Haziran 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Aydınlatma » Banyo Aydınlatma

Banyo Aydınlatma

Banyolarda ışıklandırma konusuna gelindiğinde, çeşitli kararsızlıklar içine düşülebilir. Bu kararsızlıklar arasında öne çıkan önemli konulardan biriyse armatür sayısı ve voltaj / parlaklık değerleridir. Günlük olarak sık sık kullanmamız gereken banyo odalarında ne çok karartıcı, boğuk bir hava ne de çok fazla ışık ile göz alacak bir ortam görmek / yaratmak isteriz.

Banyo aydınlatma kurallarından ilki, banyonuzun genişliği ile doğru orantılı düzenlenmesi gereken aytınlatma ürünleri / armatürleri seçmek olacak. Aydınlatma ürünleri arasında birçok alternatif olacağından bir adet tavan için aydınlatma ve banyo dolabının üzerine gelecek spot lambalar yer alabilir. Banyoda oluşacak buhar ve sıvı temas olumsuzlukları nedeniyle tavan tipi izoleli ve kutulu tercih edilmeli. Dolap üstü spot aydınlatmaysa, trafo düzeninde 12v olarak seçilebilir.

2011 yılının son çeyreğinde olduğumuz, çeşitli dekoratif aksesuarlar ile bütünleşen aydınlatma ürünleri banyonuz içinde daha da modern ve şık gözükecektir. Altın yada gümüş emitasyonlarında, kollu, varaklı yada çeşitli desenler ile imal edilmiş banyo ışıklandırma sistemleri de alternatif olarak aklınızda olması gereken güzelliktedirler . . .

Banyo Aydınlatma Ürünleri Armatürleri

Banyo Aydınlatma Ürünleri Armatürleri

Banyo Aydınlatma Ürünleri Armatürleri

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.