Banyo Aydınlatma

Banyolarda ışıklandırma konusuna gelindiğinde, çeşitli kararsızlıklar içine düşülebilir. Bu kararsızlıklar arasında öne çıkan önemli konulardan biriyse armatür sayısı ve voltaj / parlaklık değerleridir. Günlük olarak sık sık kullanmamız gereken banyo odalarında ne çok karartıcı, boğuk bir hava ne de çok fazla ışık ile göz alacak bir ortam görmek / yaratmak isteriz.

Banyo aydınlatma kurallarından ilki, banyonuzun genişliği ile doğru orantılı düzenlenmesi gereken aytınlatma ürünleri / armatürleri seçmek olacak. Aydınlatma ürünleri arasında birçok alternatif olacağından bir adet tavan için aydınlatma ve banyo dolabının üzerine gelecek spot lambalar yer alabilir. Banyoda oluşacak buhar ve sıvı temas olumsuzlukları nedeniyle tavan tipi izoleli ve kutulu tercih edilmeli. Dolap üstü spot aydınlatmaysa, trafo düzeninde 12v olarak seçilebilir.

2011 yılının son çeyreğinde olduğumuz, çeşitli dekoratif aksesuarlar ile bütünleşen aydınlatma ürünleri banyonuz içinde daha da modern ve şık gözükecektir. Altın yada gümüş emitasyonlarında, kollu, varaklı yada çeşitli desenler ile imal edilmiş banyo ışıklandırma sistemleri de alternatif olarak aklınızda olması gereken güzelliktedirler . . .

Banyo Aydınlatma Ürünleri Armatürleri
Banyo Aydınlatma Ürünleri Armatürleri
Banyo Aydınlatma Ürünleri Armatürleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir