Pazar , 14 Ağustos 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Aydınlatma » 2010 Modern Ayaklı Abajur Modelleri

2010 Modern Ayaklı Abajur Modelleri

Abajur Modelleri

Bildiğiniz üzere özellikle yatak odalarınızın vazgeçilmez güneşleridir abajurlar, abajur modelleri. Hemen yanı başınızda, komodin üzerinde oldukça şık ve oldukça estetik bir aydınlatma şeklinizdir, odanızı… Tabi ki sadece yatak odaları için tasarlanmış gibi gözüksede, uyuyan bebeğinizin bebek odasına da konulabiliyor. Çeşitli abajur modelleri olsun, ayaklı abajur modelleri olsun ALABAZ LIGHTING – ALABAZ AYDINLATMA tarafından sağlanan görselleri ile aşağıda yer almaktadır.

Resimlerde görmüş olduğunuz ve evinizin her tip masasında cok şık duracağına inandığımız abajur tipleri, ALABAZ AYDINLATMA tarafından satılmaktadır. ALABAZ BUTİK çalışma yaptığından stoklarında hiçbir lambadan fazla sayıda bulunmamaktadır.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.