Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Aydınlatma » Alabaz Aydınlatma YENİ Abajur Modelleri

Alabaz Aydınlatma YENİ Abajur Modelleri

Alabaz Aydınlatma

Alabaz LIGHTING 1973 tarihinden beri aydınlatma konusunda faaliyet gösteri ve aydınlatma konusunda geniş bilgi ve olanaklara sahip. Ürünlerimizin dizaynı ALABAZ AYDINLATMA tarafindan yapılmakta olup bütün döküm parçalar ve başlıklar Amerika ‘dan ithal edilmektedir. Bu parcalar Türkiye’ ye ithal edildikten sonra stüdyomuzda değişik şekillerde birlestirme yapılarak daha önce görmediginiz turde klasik abajur ve ayakli lambalar uretiyoruz.

Showroom aynı zamanda stüdyo  imalathane oldugu icin bizden istediginiz, lambanın boyunu kısaltma yada uzatma gibi ufak captaki modifikasyonlari da showroomunda yapabilmekte.

Şu anda showroomun dışında hiçbir yerde şubemiz yada satış temsilcimiz yoktur. Bunu yapmamızın ana sebebi firmanın ürettiği lambalarda fiyatı minimumda tutmak ve kaliteden odun vermemektir.

Alabazdan aldığınız bir lambayı, hayat boyu Alabaz Aydınlatma garantisi ile kullanabilirsiniz. 2011 abajur modelleri resimleri ise aşağıda yer almaktadır.

Alabaz Aydınlatma

Alabaz Aydınlatma

Alabaz Aydınlatma

Alabaz Aydınlatma

3 Yorum

  1. Bende Alabaz Aydınlatma’dan masa lambası almıştım. Yıllardır kullanıyorum. Estetık duruyor.

  2. Sayın Alabaz yetkilileri yukarıda resimleri görülen abajurların fiyatlarını nereden öğrenebiliriz ?

    Teşekkürler . . .

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.