Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Aydınlatma » 2011 Trend Abajur Modelleri

2011 Trend Abajur Modelleri

2011 Trend Abajur Modelleri

2011 yılının her dekoratif aksesuarında olduğu gibi, diğer birçok aksesuarın da çeşitli farklılıklar gösterdiğini görüyoruz. Tabi bu abajur modellerine de sıçramış ve bambaşka bir hale bürünmüşler. Birbirinden güzel ve yatak odalarınızı süsleyecek 2011 trendleri arasındaki bu abajur modelleri farklı malzemeler ile bir araya gelmiş. Kimisi cam, kimisi ahşap ve kimisi ise porselen olarak düşünülmüş.

Tasarımları olarak ele aldığımızda, yatak odanızda yer alan komidinleri dekoratif anlamda bir adım daha öne geçirebilecek. Çalar saatiniz yada radyonuz yatak odanızda kullandığınız bir komidin veya şifonyer üzerinde ise bu abajur modellerine de bir yer açın. Kırmızı loş yanan bir lamba ile, odanıza hoş bir ambiyans katın. Eski klasik abajur modellerine nazaran, daha teknoloji içerikli duran bu abajurlar, enerji sarfiyatı düşük tasarruflu yanan daha ekonomik modellerdir. 2011 ‘in farklı trendleri olan bu abajurlar, daha çok mutfağınızdaki baharatlıkları andırıyor olsada gerçekte hayal gücü ile oluşturulmuş yaratıcılık eserleridir.

Sizlerde aşağıda görselleri yer alan 2011 abajur modelleri serisi için yorumlarınızı dile getirebilirsiniz . . .

2011 Cam Abajur Modelleri

2011 Ahşap Abajur Modelleri

2011 Yatak Odaları Abajur Modelleri

2011 Porselen Abajur Modelleri

2011 Cam Abajur Modelleri

2011 Cam Abajur Modelleri

2011 Yatak Odası Abajur Modelleri

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.