İlginç Ev Aksesuarları

Birçok ev sahibi gibi bizlerde isteriz ki, misafirlerimiz evlerimizi ziyaret ettiğinde akıllarında evimiz ile ilgili birşeyler kalsın. Bunlardan öncelik taşıyanlar olarak bildiğimiz dekoratif aksesuarlardan bahsetmek istiyoruz. Bir ev dekorasyonu aksesuarları sizin istediğiniz gibi yada yerinde olması gerekenlerden yoksun ise tamamlanmış sayılamaz. Modern ve gündemi yansıtan, klasik ve geçmişten tarihi alıntıları yansıtan çeşitli aksesuarları bunlara örnek olarak gösterebiliriz.

İki katlı, dubleks dairelerde sıklıkla karşılaştığımız aksesuarlara ilk olarak, üst katına çıkan merdivenlerini çıktığımızda kıyılarındaki boşluklara dizili olarak görebilirsiniz. Nedeniyse merdiven kenarlarında aslında olması gereken, tamamen dekoratif ve tarzınızı yansıtan, gösteren çeşitli biblo, süs yada sizlere hediye edilmiş eşyaların olması gerektiğidir.

Tabi sade ve şaşadan arınmış ev aksesuarlarının yanı sıra, farklı ve sıra dışı dekoratif aksesuarlara yer vermekte mümkün. Özellikle standart dışı yaşamları tercih eden kişilerce çok tutulan ilginç ev aksesuarları, eşyaları sanırız ki bu şekilde kişiliklerini yansıtmakta. Söz gelimi duvara asılmış her tablo daima bir anlam taşımayabilir. Kimi zaman belirsizlikleri içinde, pek birşey anlatmayabilir. Bunun dışında bir aslan başını içeren biblo, geyik bedeni içinde de olabilir. İlginç tasarımlar ile özenilerek üretilmiş, dizayn farklılıkları ile bizlere sunulan eşyalara ilgimiz, sade ve klasik olanlara göre daha bir fazladır.

İlginç Ev Aksesuarları Eşyaları | Vazoluklar
İlginç Ev Aksesuarları Eşyaları | Mumluk
İlginç Ev Aksesuarları Eşyaları | Lamba Aydınlatma
İlginç Ev Aksesuarları Eşyaları | Masa
İlginç Ev Aksesuarları Eşyaları | Kuş Askıları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir