Duvar Saksılıkları

Yapay yada doğal çiçeklerinizi eviniz içinde görmek isteyebilirsiniz. Hem güzel görünmeleri açısından, hem de yer kaplamamaları açısından konulacakları yer olarak duvarları da seçebilirsiniz. Odanızın en güzel ve güneş alan duvar kenarında duvar saksılıları modelleri ile daha çarpıcı ve dikkat çekici çiçeklik rafları monte edebilirsiniz. Oda içi bitki yetiştirme kurallarından en önemlisi, çiçeğin gün ışığı görmesi kuralınıda atlamamak gerekir.

Afrika menekşeleri gibi kuvvetli güneş ışığı gerektiren bitkiler dışında, kauçuk ağacı gibi oda ortası günün belli saatlerinde güneş alan mekanlarda yetiştirmek daha da mantıklı. Duvar saksılıklarınızı ise ister marangozunuzda ölçü ve istediğiniz tasarımlarınız doğrultusunda, ister yapı marketlerde yada piyasadan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca saksılıklar dışında fotoğraf, koleksiyon, biblo ve çeşitli dekoratif aksesuarları da bu duvar saksılıkları raflarında bulundurabilirsiniz.

Bir kağıt üzerinde kendi çizdiğiniz, istediğiniz dizayn ve tasarımları gösteren duvara monte edilecek ve ölçülerini de sizin belirlediğiniz standartlarda marangoz atelyelerinde yaptırabilirsiniz. Sizler için gerek Avrupa ‘dan seçtiklerimiz ve gerekse bizlerinde hoşuna gitmiş duvar saksılık modelleri resimlerini konu altında paylaşmak istedik. Umarız ki sizlerde eviniz için bazı fikirler uyandırır.

Duvar Saksılıkları Modelleri / Çiçeklik Rafları
Duvar Saksılıkları Modelleri / Çiçeklik Rafları
Duvar Saksılıkları Modelleri / Çiçeklik Rafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir