Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Aksesuar » Duvar Aynası Modelleri

Duvar Aynası Modelleri

Duvar boyası ile hoş bir renk, üst köşesi gizli aydınlatmalı bir kartonpiyer sanatı ile donatılmış. Geniş bir alanı ile bir duvarın saat, tablo yada duvar aynası modelleri şeklinde dekoratif aksesuarlara ihtiyaç duyduğunu iyi biliriz.

Duvar takısı olarak tarzınızı yansıtan, şık grafik anlayışı ile bir tabloya yer verebildiğiniz gibi kanvas saat modelleri ile de tablo artı saat düşüncenizi birleştirebilirsiniz. Duvarınızın önü açık alanı bulunan kenarında, kendinizi rahat görebileceğiniz bir yerde duvar aynası bulunması oldukça yakışık kalacaktır.

Duvar aynası modelleri seçiminizde ilk olarak karar vermeniz gereken noktalardan biri de oval, kare yada dikdörtgen olmasıdır. Bu kararı kendi dekorasyon çizgileriniz doğrultusunda vermenizin ardından, ayna çerçevesi desenleri konusuna değinmelisiniz. Klasik bir dekorasyon özellikleri genellikle altın meşe, ahşap görünümlü ayna çerçeveleri seçilerek süregelmektedir. Sizin yapmanız gereken ise ayna diyerek geçmeden, odanız için en şık ve en modern duvar aynaları alternatiflerini değerlendirmek olacaktır. 2011 dekoratif arayüz özellikleri ile odanıza yakışan bir model olmalı.

Duvar Aynası Modelleri

Duvar Aynası Modelleri

Duvar Aynası Modelleri

Duvar Aynası Modelleri

Duvar Aynası Modelleri

Duvar Aynası Modelleri

1 Yorum

  1. Merhaba,

    En baştaki aynayı çok beğendim. Ebatlarını ve fiyatını öğrenebilir miyim ?

    Teşekkürler, iyi günler

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.