Pazar , 22 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Ahşap » Ahşap Zemin Kaplamaları

Ahşap Zemin Kaplamaları

Mekanların zemin kaplamaları, kişiye özel ya da dekorasyon özellikleri içinde ona uygun olarak tercih edilebilmekte. Kişi evinin zemininde seramik, ahşap, pvc, kumaş veya tarihi beton desenleri de görmek isteyebilir. Bunu tamamen dekore edicinin hayal dünyasına bırakabiliriz.

Ahşap zeminleri konu aldığımızda dikkatlerimizden kaçmayan açık meşe laminant parkelerin, gizli aydınlatmanın hafif yansıdığı gece karanlığında harika görünmesidir. Ahşap malzemesinin tazeliği, tarihi duruşu ve dokusundaki dekorasyon ruhu tartışılmaz. Mutfaklarda parlak lake mutfak dolapları ile açık renkli ve hafif desenli ahşap zemin kaplamaları heyecanını mutfağınıza her adım attığınızda hissedeceksiniz.

Çocuklarınızın ve varsa evcil hayvanlarınızın, ahşap zeminlerin zarar görmesindeki en büyük tehdit olduğu bir gerçek. Bu nedenle, bizlerin sizlere önerebileceği birkaç yol mevcut.

  • Koruyucu sprey ile ufak tefek çizilmelere karşı koyabilirsiniz.
  • Bakım malzemeleri ile ilk günkü ağaç tazeliğini koruyabilirsiniz.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.