Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Ahşap Cam Merdiven Korkulukları

Ahşap Cam Merdiven Korkulukları

Dublex ya da triplex dairelerde, dikkatimizi çeken iniş ve çıkışlarda kullanılan cam merdivenler oldu. Tabi cam, ahşap, küpeşte yada beton / mermer oluşumlu merdiven örnekleri yanlızca iki veya üç katlı daireler ile sınırlı değil. Zamanımızın geçtiği tüm mekanlarda da kullanılabiliyor.

Sizlere aşağıda görsellerini sunduğumuz daire İstanbul Florya semtiden bir örnek. Örnek içinde cam merdiven korkulukları ahşap ve 10mm kalınlığında kullanılan temperli camlar sonucu, bu şekilde muazzam ve estetik bir model ortaya konmuştur. Cam ve marangoz ustalarının sanatı ile cam merdiven korkulukları ahşap olarak tercih edimiş ve dayanıklı meşe ağacı kullanılmıştır. Resimlerinde de anlaşılacağı üzere tamamen kaya gibi, gayet dayanıklı, sağlam ve oynamaz bir biçimde taşıyıcı olarak dizayn edilmiş.

İnişlerinizde ve çıkışlarınızda kullanacağınız ahşap cam merdiven korkuluklarına, bir insan gücünün müdahale edebilmesi oldukça güç. Basamaklarını kullanırken sessiz ve bir o kadar gösterişinden ödün vermiyor.

Ahşap Cam Merdiven Korkulukları

Ahşap Cam Merdiven Korkulukları

Ahşap Cam Merdiven Korkulukları

Ahşap Cam Merdiven Korkulukları

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.