Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » 2011 Tül Perde Modelleri

2011 Tül Perde Modelleri

2011 Tül Perde Modelleri

2011 ‘in dekorasyon farklılıkları, tül perde modelleri ile devam ediyor. Özellikle renk seçenekleri ile dikkat çeken bu tül perdeler, kullanacağınız odanın havasına doğallık getirerek farklı kılacak. Önümüzdeki yazın sıcak günlerinde sıklıkla kullanılacak olan 2011 tül perdeleri, odaların serin kalması için büyük gereklilik. Ayrıca odanızın dekorasyonel renkleri ile uyumlu bir şekilde renk tercihi yapıldığında, renk diyagramının oluştuğuna şahit olacaksınız. Evinize gelen ziyaretçilerinizin bu durumdan etkilenerek size nereden aldığınızı sormalarına karşı hazırlıklı olun.

Zengin renk seçenekleri yelpazesinde mavi, turkuaz, portakal (orange), beyaz (krem), kahve, fıstık yeşili, gök mavisi ve beyj gibi ideal renk alternatifleri sizi kendisine çekmeye yetecektir. Sahip olduğu renk saltanatları ile, pencerelerinizin bulunmaz tarzdaki giyim modası halindedirler. Bayanları açısından odalarının pencereleri daima önemlidir. Bu yüzden yaz yada kış ayları için farklı perde dekorasyonları seçmek onların en doğal haklarıdır. Gerek mobilya ve gerekse zemin döşemeleri, halılarınız için uyumlu renk ve doku olarak bir olmalıdırlar. Tül perdelerin güneş ışınları v.s gibi dış etmenlerden ötürü solma yapmalarına ihtimal verilmemli, kaliteli bilinen markalar tercih edilmelidir. Hijyenik olmalı ve kolay kolay kir tutmamalıdırlar.

2011 Açık Kahve Tül Perde Modelleri

2011 Gökkuşağı Tül Perde Modelleri

2011 Gök Mavisi Tül Perde Modelleri

2011 Karma Renklerde Tül Perde Modelleri

2011 Tül Perde Modelleri

1 Yorum

  1. Harika perdeler…

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.