Renkli Cam Balkon Fiyatları ve Modelleri

Balkonlarınızın modern anlayış esası içinde cam balkon ile, daha pratik açılma ve kapanmasının yanı sıra estetik görünümüylede dikkat çektiği gerçek. İstanbul içi cam balkon montajlarına şöyle bir göz gezdirdiğimizde görüyoruz ki yaklaşık % 70 ‘nde füme renk tercih edilmiş. Füme renk halk dilinde siyah / filmli olarak da bilinen, gösterişi yüksek bir renkdir.

Tabi filmli cam demek yada o şekilde bilmek sizleri yanıltabilir de…Nedeniyse renkli cam balkon modelleri arasında füme renk, balkon dışı ile içi arasında tamamen görünmez bir perde şeklinde yer almamakta. Kısmen balkon içini gizleyebilir lakin yüzde yüz bir karartma sağlamaz. Füme cam balkon rengi dışında bronz, mavi, yeşil ve lila gibi birçok cam balkon renklerine de rastlayabilmek mümkün. Füme renkli bir cam balkon sistemi camını açık siyah şeklinde düşünebilirken, bronz cam rengini ise açık kahve olarak düşünebilirsiniz.

Renkli cam balkon fiyatları m² hesaplamaları üzerinden toplanabilmekte. Söz gelimi Cam Balkon Sistemleri m² fiyatı 149 TL şeffaf / beyaz cam için geçerli bir fiyatdır. Renkli cam balkon tercih edildiğindeyse ekstra 19 TL m² üzerine eklenmektedir. Böylece 168 TL ‘den renkli cam balkon modelleri ve fiyatları müşterilerine sunulmaktadır.

Renkli Cam Balkon Fiyatları ve Modelleri
Renkli Cam Balkon Fiyatları ve Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir