Cam Kapı Kilitleri

Günümüzde gelişen yeniliklere ayak uyduran, bir diğer aksesuar ise cam kapı kilidi olarak görülmekte. Daha önceleri söz gelimi bir cam balkon cam kanadının kilit mekanizması, ip ya da zincir ile sağlanmaktaydı. Yanlız cam kapı kilidi bu kuralı daha modern ve daha estetik, üst düzey emniyet modeline taşıdı.

8 ya da 10 mm kalınlığındaki cam kapı, cam balkon ve diğer kullanım alanları olmak üzere kullanılabilmektedirler. Sağlam ve dayanıklı oluşları, pratik montaj özellikleri ile cam balkon kilidi fiyatları da uygun. Yaklaşık 30-35 TL satış fiyatı bulunan cam balkon kilidi, paslanmaz malzemesi ile piyasasının revaşta kullanılan bir malzemesi halindedir. Cam aksesuarları içinde inox görünümü, dayanıklı mekanik aksamı ve sağladığı güvenlik ile cam kapı kilitleri kullanıcı tarafından da montaj edilebilmekte.

Cam kapı kilitlerinin montajı için sizlere gerekli olan tek alet, şarjlı bir matkap ya da yıldız uçlu bir tornavidadır. Sonrasında ise yapmanız gereken tek şey, takılmasını istediğiniz cam karşılıklarında kilit arasına camı almanızdır.

İRTİBAT: +90 555 637 84 27

“Cam Kapı Kilitleri” için bir yanıt

  1. mobilya avatarı
    mobilya

    Gerçekten uygun fiyatlar benimle iletişime geçer misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir