Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Sistemi

Balkonların vazgeçilmez havalı odalar olduğu, bilinen bir gerçek. Bu gerçekle yüz yüze gelerek, size cam balkon sistemlerini önermekteyiz. Çünkü şeffaf, kullanışlı, ısı yalıtımı güçlü, kolay temizlik ve en önemlisi estetik görselliği ile tercih sebepi.

8mm ve 10mm temperli cam kullanılır. Burada bahsettiğimiz “temperli cam” konusunda ise, camın ısıya ve herhangi bir dışarıdan gelecek olan darbelere karşı direnç göstermesidir. Ayrıca “temperli cam” olası bir darbede kırılması durumunda, çok küçük yani bir pirinç tanesi büyüklüğünde yüzlerce parçacıklara bölünmekte. Bu şekilde çevresindeki kişilere zarar vermemektedir. “Temperli cam” uygulamalarına bir kaç örnekle, banyo duşa kabin ve oto camlarında rastlamaktayız.

Avrupa Standartlarına göre evlerimizdeki mobilyaların, vitrin yada masa camlarında “temperli cam” kullanılması zorunlu haldedir. Bu şekilde düşünülecek olursak, evimizdeki macera ruhlu küçük çocuklarımızın güvenliğini de tehlikeye maruz bırakmamış oluruz. Cam balkon sistemleri çalışma prensibi olarak, balkonunuzun açık kesimleri arasına montajı yapılması ve profiller arasında kayarak hareket edebilme özelliği içindedir. Açıldığında lkonunuzda sadece kanat genişliği kadar yer kaplamaktadır. Bu özelliği ile hem balkonunuzda yer kaplamamakta hem de balkonunuzun manzarasını kapatmamaktadır. Büsbütün camın şeffaflığı içinde olduğundan pvc doğrama pencereleri gibi manzara kaybı oluşturmamaktadır. Biliyoruz ki eskiden yaptırdığımız ağaç yada alüminyum, pvc pencereler gibi direk şeklindeki profiller manzaramızı tamamen görmemizi engellemekteydiler. Cam balkon montajı ile bu sorun ortadan kalkıyor. Dört mevsimin size etkilerinden ötürü, kayıplar getirmemesini ve her mevsimin tadını doya doya çıkarmanızı sağlıyor.

Cam balkon modelleri olarak sizelere önerebileceğimiz bir kaç modelde var. Söz gelimi ahşap desenli alüminyum profiller, evinizdeki pencerelerin estetik tasarımına uygun bire bir renk seçenekleri de bulunmaktadır. Böylece binanızında dışarıdan bakıldığında görüntüsünde farkındalık olamayacaktır. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde, katlanır cam balkon sistemleri üzerine profesyonel hizmet sunan bir firma.

CamCity CAM BALKON SİSTEMLERİ


0555 637 84 27
0 212 611 54 11


Cam Balkon Firmaları İçin Tıklayınız >>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir